Dreamsky DSR-7500 a newcamd

Nastavení a diskuze
valso33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 19 zář 2009, 10:21

Re: Dreamsky DSR-7500 a newcamd

Příspěvek od valso33 »

Ani alt. fw nesekal (Tiger), ale vrátil som sa na originál kvôli EPG. Teraz 2.42,oscam 5129 - prepína dokonca rýchlejšie ako keď bola karta v čítačke. Cca 1 sekanec/30min.


Uživatelský avatar
jeffinko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 črc 2010, 10:46

Re: Dreamsky DSR-7500 a newcamd

Příspěvek od jeffinko »

To som vyskusal aj ja....Server dreambox a neskor PC.....2xcitacka do usb......karty cslink a skylink.....Ked bol server ako PC,tak malo dost velky problem s prepinanim kariet....tj dreamsky ma len jeden port a nie rozsah portov.....cize musi zatvorit a druhy otvorit.....Prepinanie programov na karte uplne v pohode...a prepinanie programov takych aby citalo raz z jednej karty a raz z druhej karty......4 sekundovy problem......obraz stabilny,bez uplne ziadnych kratkodobych zasekov....fimware 2.36.......
Server dreambox....prepinanie medzi kartami 0,5sekundy.....nerobi to zly dojem....obcasne zaseky obrazu......nepomohlo skusanie fimware......
Vyriesil som to tak:PC ako server,Dreambox prima po C line a robi server pre dreamsky.....slape uplne bez problemov...az by som dokazal tvrdit,ze 100 percentne......

Posielam to kam.po wifine do dreamskeho....fimvare 2.36......server dreambox....150 percentne slapanie.....
Myslim si,ze dreamsky sa lisi kus od kusu......tot zaver.....Mam s tym dost nalaborovane,takze ak ma niekto otazky....alebo chce skusat som ochotny reagovat cez skype.....( jeffinko)


Odpovědět

Zpět na „Diskuze DSR-7000PVR, DSR-7500 CI LAN“