nastavení LNB ??? instalace anteny???

Nastavení a diskuze
Odpovědět
Blackman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15 bře 2009, 14:32

nastavení LNB ??? instalace anteny???

Příspěvek od Blackman »

Zdravím, mám Dreamsky 7500, na střeše 80 parabolu a duo LNB (Astra 23,5 a 19,2) QUATRO. Problém je při istalaci antény, kdy nevím jaké LNB z nabídky mám nastavit. Je tam 6 možností LNB1,2,3,4, burst A a B. Když zvolím cokoli aby jel signál na 23,5, přepnu na nastavení 19,2, tam to taky navolim aby jel signál, a když pak se vrátím na 23,5 tak je bez signálu anebo se objeví nastaveno LNB 12, které vůbec nebylo v nabídce. Prostě se mi za boha nedaří nastavit aby jel 23,5 i 19,2, nebo něco mám špatně nastaveno třeba v disecq, nebo napájení 12 V, vlastně nevim co vše má být zapnuté a co vypnuté v instalaci anteny.
Poradíte prosím???Díky B.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení LNB ??? instalace anteny???

Příspěvek od dempsey »

Nemáš správne LNB. Quatro sa používa do Multiprepínačov. Každý vstup je len pre obmedzené pásmo / spodné alebo vrchné / vertikálnej alebo horizontálnej polarity.
Ak chceš používať všetky pásma vo všetkých polaritách a to 4x musíš použiť Quad LNB.
Nastavenie v prijímači sa použije podľa toho ktorá pozícia je v ohnisku. Prevažne je to Astra 1 19,2 DiseqC 1------- a Astra 3 23,5 DiseqC 2


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Blackman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15 bře 2009, 14:32

Re: nastavení LNB ??? instalace anteny???

Příspěvek od Blackman »

omlouvám se, možná to není quatro, ale quad, vim jen že to má výstupy na 4 TV a dodávali to odborníci (aspon doufám).
jakže to má být tedy nastaveno, nemůžete podrobněji???já dával Astru 23,5 vždy jako LNB1 nebo burst A a 19,2 jako LNB2 nebo burst B a ne to rozchodit. co se tam ještě v tom menu antena nastavuje??je tam disecq zap/vyp, pak disecq 1.0/1.1/ ... zap/vyp, napajení 12 V zap/vyp, napajení LNB zap/vyp, kmitočet LNB zap/vyp/universal/.....
Díky moc za rady


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: nastavení LNB ??? instalace anteny???

Příspěvek od dempsey »

Ja ten Dreamsky už dávno nemám, ale urob to tak ako som písal
Prevažne je to Astra 1 19,2 DiseqC 1------- a Astra 3 23,5 DiseqC 2


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Odpovědět

Zpět na „Diskuze DSR-7000PVR, DSR-7500 CI LAN“