SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Diskuze o firmware.
Odpovědět
STEJSKAL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 pro 2008, 17:49

SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od STEJSKAL »

1.Jaký je momentálně nejnovější SW bez AU ? a jak se to dá poznat ?

2.Když má někdo AU které mu začne po určité době... (vypínat obraz) na cigi a pak se mu podaří smazat a přepsat...tak,že mu obraz funguje..
? hrozí,že AU zase během 9 měs. začne přepisovat špatně kody ?
Jedná se mě o to jestli pro důchodce je lepší SW bez AU nebo když si nahraje nejnovější SW a 1 blbnoucí AU překoná,tak je navždy odstaví?
Není mě totiž jasné na jakém principu AU pracuje

Dík za rozumnou odpověd


STEJK
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od grantec »

Na oklamanie AU obycajne staci zmenit kod na nekodovanom programe napr. CT24. Iste- najdu sa aj perlicky (Optibox PVR), kde takato jednoducha finta nefungovala, ale Dreamsky patri skor k tej prvej skupine. Vlastne to funguje na principe platneho I key - ten provider zmeni cca 2 dni pred zmenou key 86 a tak je mesiac funkcny automat nefunkcny prave vtedy, ked ho clovek najviac potrebuje a musi sa potom kod editovat pomocou DO. Myslim,ze je lepsie nepouzivat AU.
Pre starsich ludi je lepsie riesenie karta so zakladnymi programami.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Harry131
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 09 led 2009, 22:28

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od Harry131 »

Tak u Dreamsky se nešvar přepisování správných klíčů nefunkčním AU nekoná. Stačí jen při změně zapsat správné funkční a kouká se dál, tohoto problému bych se nebál. Ale příjem programů bych vyřešil jako v předchozím příspěvku, základní naše programy přes nějakou kartu a k tomu DIGI.


HDBOX 9105 oscam 7036 klient Skylink, server UPC
Dreamsky NXP256 0.15 oscam klient UPC, SKylink
Satelita 2000HD 1.7B1klient UPC
Inetbox 300 oscam server Skylink
Multibeam 85 4W-1W-5E-9E-13E-19,2E-23,5E-28,2E-39E
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od dempsey »

Ak Dreamsky nenájde správny kľúč zafunguje AU.
Ak fw neobsahuje aktuálny I key - vypočíta nesprávny a uloží ho do Viacess2
Ak pošleš softcam s aktuálnym kĺúčom alebo ho dopíšeš s DO do Nagra2-AU ho neprepíše.

Tzn. sklamanie z prepisovania správneho kľúča sa nekoná :D


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
STEJSKAL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 09 pro 2008, 17:49

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od STEJSKAL »

1.Takže který sw je bez AU jsem se nedozvěděl,ale z odpovědi tomu rozumím,tak že je to jedno,když to ručně přepíši-ale pokud to bude po 1 min vypadávat tak mám na čt 24 přepsat kod (momentálně tam žádný nemám)
Pak bych teda bez obav nárával stále nové sw-kde budou vychytané problémy (nahrávka přes 24hod...aj.

2.Dále jestli bylo myšleno že když přestane jít cigi a AU bude házet stále chybu,tak Index 90 mám přepsat na 86 key...

3.!! Tak jsem si pořídil kartu T-T i Gital když to přepnu z 1 na 23 stupně,tak mě to napíše cryptoworks,boot a přijímač se vypne,ale ne na všech programech.
co s tím ??

4.(Při vypnutí a zapnutí přijímače jsem musel mačkat tlač. OFF vždy 5 krát,pak zareagoval
ted po ručním přepsání kodů funguje normálně - proč se tak dělo?


STEJK
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od marsim21 »

:arrow: Po uplink noci nastal problém s transporderem 11876H 27500 3/4 po najetí na program který vysílá z tohoto transporderu nastává po čase k Bootu přijímače.Problém se řeší čeká se na opravu firmware.
:arrow: Jak již jsem psal s Au si nedělej hlavu je to úplně něco jiného, jak na jiných přijímačích kde ve chvíli kdy provider změní výpočet keys tím odstaví AU a po zadání správných keys ti je přijímač přepíše .To u Dreamsky nehrozí .
Dreamsky to má velice dobře vychytané AU na cigi je uloženo ve Viacess2 tím pádem sice AU vyřadí ,ale ty si je nahodíš přes DO tlačítkem ,,Page,, a tam ti je nepřehodí a jedeš dále.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: SW bez AU DREAMSKY 7000-7500

Příspěvek od grantec »

docasne riesenie pre Dreamsky.
4.(Při vypnutí a zapnutí přijímače jsem musel mačkat tlač. OFF vždy 5 krát,pak zareagoval
ted po ručním přepsání kodů funguje normálně - proč se tak dělo?
dialo sa tak preto,ze sa snazil vypocitat key. Ak niej spravny algoritmus a prijimac sa docasne vytuhne- staci odpojit koax paraboly .
3.!! Tak jsem si pořídil kartu T-T i Gital když to přepnu z 1 na 23 stupně,tak mě to napíše cryptoworks,boot a přijímač se vypne,ale ne na všech programech.
co s tím ??
Opat - ak je znama chyba pri TP 11876 ,staci na chvilu odpojit koax, prepnut na iny transporder (napr. zvolit program CT1) a problematicky TP docasne zmazat .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“