Firmware 2.53

Diskuze o firmware.
Odpovědět
Uživatelský avatar
furko Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 135
Registrován: 23 lis 2008, 10:24
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Firmware 2.53

Příspěvek od furko »

Tento firm. ide patchnuť radu 7500 na radu 7500S. Zatiaľ tam funguje všetko ako má aj G-share aj zápisi. Dokonca v G-share ide paket Skylink+Cslink a mnoho ďalšieho :89:


tyca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 17 dub 2009, 09:59

Re: Firmware 2.53

Příspěvek od tyca »

furicka píše:Tento firm. ide patchnuť radu 7500 na radu 7500S. Zatiaľ tam funguje všetko ako má aj G-share aj zápisi. Dokonca v G-share ide paket Skylink+Cslink a mnoho ďalšieho :89:
Jelikož doma provozuju G-share pro sdílení cslinku a doposud jsem používal na klientech verzi 2.28, která má spoustu nedostatků, rozhodl jsem se tuto verzi s patchem vyzkoušet. K mému zděšení G-share sdílení se zlepšilo o 100 procent !!!! :55: Přepínání programů (hlavně těch slovenských), kde jsem měl odezvy po přepnutí řádově sekundy se VELMI zrychlilo a je téměř okamžité, téměř srovnatelné s Newcs protokolem (zkoušeno na lokálním HD Boxu 9100 jako servru).
Pokud tedy doma provozujete více přijímačů, tato verze s aplikovaným patchem je to pravé ořechové. Pro doplnění ještě upřesním, že jsem zkoušel zpětně nainstalovat jinou verzi (2.42)a přístroj se po přeinstalování opět tváří jako Dreamsky 7500 bez S.
Aplikaci patche jsem prováděl způsobem, že jsem dal tovární nastavení, nainstaloval jsem 2.53, po rebootu jsem naistaloval patch, opět reboot a proskenoval jsem znovu družici pro programy a vše znovu nastavil. Nicméně jsem zkoušel nainstalit setting z verze 2.53 bez patche a ta fungovala identicky, takže pokud máte novější settings, můžete jej použít. Jediný zádrhel bylo v klientském nastavení pro můj domácí G-share server, který jsem musel u dvou přijímačů znovu nastavit a vymazat a zakázat nevyužívané servry.
Na jednom kusu připojeném k netu jsem zkoušel ještě G-servery od Dreamskyho a na 5 se mě podařilo připojit, takže bylo možné přijímat kódy, nicméně nemám motor a tudíž jsem to fyzicky nezkoušel, pouze v statusu jsem byl connectet na 5 serverů...
Hodnotím tento počin po delší době velmi kladně a začínám doufat, že se podaří "soudruhům" z Ruska vyrobit patch i pro nové verze oficiálního FW.
Martin.
Ps: jako FW u mého G-share serveru mám 2.36, budu jej upgradovat na tuto patchnutou verzi o víkendu a pak dám vědět. Osobně ale nepředpokládám, žádné problémy a myslím že to bude chodit stejně dobře. Sdílení mám v současné podobě bez výpadků.
PPs: Je někde aktuální seznam G-Share serverů co fungují pod touto patchnutou verzí ?


2x Dreamsky 7500, 1x Dreamsky 7000, 1x HD-Box 9100, 1x HD-BOX FS 7110, CSLINK, SKYLINK
Uživatelský avatar
Harry131
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 09 led 2009, 22:28

Re: Firmware 2.53

Příspěvek od Harry131 »

Tak nevím s tím serverem na 2.53 path, jsem ho také měl a po dvou dnech padl a musel se restartovat. Jinak server na 2.53 bez path v pohodě. A úplně nepoužitelný je server na 2.55


HDBOX 9105 oscam 7036 klient Skylink, server UPC
Dreamsky NXP256 0.15 oscam klient UPC, SKylink
Satelita 2000HD 1.7B1klient UPC
Inetbox 300 oscam server Skylink
Multibeam 85 4W-1W-5E-9E-13E-19,2E-23,5E-28,2E-39E
tyca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 17 dub 2009, 09:59

Re: Firmware 2.53

Příspěvek od tyca »

Harry131 píše:Tak nevím s tím serverem na 2.53 path, jsem ho také měl a po dvou dnech padl a musel se restartovat. Jinak server na 2.53 bez path v pohodě. A úplně nepoužitelný je server na 2.55
Ahoj, díky za info. Zkusím tedy pro server 2.53 bez patche.

Nevíte někdo náhodou nastavení G-Share serverů, které momentálně jedou ?


2x Dreamsky 7500, 1x Dreamsky 7000, 1x HD-Box 9100, 1x HD-BOX FS 7110, CSLINK, SKYLINK
Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“