detekce hdmi

Diskuze o Enigmě2.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

detekce hdmi

Příspěvek od kirk »

vi nekdo o nejakem plugynu co by sechoval tak ze po zapnuti hd boxu se zapne televize nebo pri zaple telce po zapnuti hd boxu se prepne primo na hdmi vstup od hd boxu?mam doma vic spotrebicu a u tech mi to chodi u hdboxu mi to bunguje jen na scartu nikde v nastaveni jsem to nenasel mel jsem puvodni system a ani tam a ted mam e2 ae ani tady noc takoveho neni je tu nekdo kdo vi jak to vyresit?dekuji


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: detekce hdmi

Příspěvek od grantec »

HDMI CEC sa vola ta vlastnost. Musi ju podporovat aj hw verzia hdmi v prijimaci. 9200 nema podporu pre HDMI-CEC .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: detekce hdmi

Příspěvek od kirk »

mam 9300 a da se to nejak udelat nebo nejaky plugin¨,???



grantec píše:HDMI CEC sa vola ta vlastnost. Musi ju podporovat aj hw verzia hdmi v prijimaci. 9200 nema podporu pre HDMI-CEC .


Uživatelský avatar
romanmesko Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 173
Registrován: 24 dub 2011, 16:30
Bydliště: SK-Orava
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: detekce hdmi

Příspěvek od romanmesko »

X-trend 9300 nie je.Asi maš tento model "HDBOX FS -9300 PVR"a to je niečo iné.


VU+UNO 4k SE,OpenATV 6.3 aktívny,250GB Hdd,Portugal 85cm AL click clack,LNB Smart Twin Titanium 0.1db, Motor SG 2100,HDD WD My passport 500GB,LED Samsung UE46D5520,AV Receiver ONKYO HT-R548
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: detekce hdmi

Příspěvek od kirk »

ano mam hd box fs 9300 a rad bych zminovanou funcki do nej dostal


Uživatelský avatar
romanmesko Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 173
Registrován: 24 dub 2011, 16:30
Bydliště: SK-Orava
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: detekce hdmi

Příspěvek od romanmesko »

Jedine ,čo ti môžem poradiť je kúpiť si nejaký lacnejší AV receiver alebo zosilovač s výstupmi HDMI,aspoň 3 ako mám ja a problém máš vyriešený.Zapnem zosik a zapne mi aj LED TV,potom zapnem X-trend a pozerám.


VU+UNO 4k SE,OpenATV 6.3 aktívny,250GB Hdd,Portugal 85cm AL click clack,LNB Smart Twin Titanium 0.1db, Motor SG 2100,HDD WD My passport 500GB,LED Samsung UE46D5520,AV Receiver ONKYO HT-R548
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: detekce hdmi

Příspěvek od kirk »

tak reciver mam ale to se sice zapne ale problem je jinde ve zvuku mam to na kino 9,1 a to ze satelitu neni mc prijemne dekuji za radu
romanmesko píše:Jedine ,čo ti môžem poradiť je kúpiť si nejaký lacnejší AV receiver alebo zosilovač s výstupmi HDMI,aspoň 3 ako mám ja a problém máš vyriešený.Zapnem zosik a zapne mi aj LED TV,potom zapnem X-trend a pozerám.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze E2 pro HD-BOX“