Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
formis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 20 dub 2009, 20:41

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od formis »

Nemáte někdo informaci, jestli se neplánuje oprava zvuku DTS?


Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od shibal »

Chtěl bych shrnout mé připomínky k "multi EPG", i když jsou to drobnosti
-vadí mi, že časová osa nesouhlasí se začítky programů (časová osa je je tak o 7 minut posunutá. Ty šipky nahoře jsou stejně k ničemu)
- vadí mi, že pokud se po multiEPG pohybuju vertikálně (po programech) a jsem na prg. který nezačíná na začátku časové osy, tak po pár přejetích se dostanu zase až na začátek osy. (Mohlo by to např. držet hodimu od které se začíná vertikáně rolovat a ne vždy skočit na ztejně začínající, nebo nejbližší dříve začínající program)
- Pokud se roluje vertikálně na začátku osy, tak by to nemuselo vůbec skákat na prg. , které už časově skončily.
- Dotaz, existují slačítka, kterými lze přejít "o stránku vpravo / vlevo" (jak se dělá nahodu/dolů vím, je to PRG+ a PRG-). Pokud ne, taky by to tam mohlo být.
- Na obrazovce je dost místa, aby Multiepg mělo aspoň 8 řádků, těch 7 mi nějak nepasuje do počtu.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
JirkaB2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: 15 lis 2009, 19:16

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od JirkaB2 »

dnes jsem přidal na AZ forum návrh aby se reportování chyb psalo pod každý FW (tak jak se tu diskutuje pod každým FW), protože chyby které byly opraveny se někdy opakují v novějších FW, prostě mají v tom bordel. Ovšem jestli bude můj příspěvek schválen moderátorem AZfora, protože už to nemají jako dřív, že se tam dalo vložit cokoli. jěště že tady je cencura až po :-)


Azbox Premium-HDMI-Onkyo TX-SR606-HDMI-Sharp LC37DH65E LNB: 19.2+23.5
Uživatelský avatar
JirkaB2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 220
Registrován: 15 lis 2009, 19:16

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od JirkaB2 »

od včerejšího dne jede forum azbox od nuly, vše bylo smazáno, tak nevím co bude se starými návrhy


Azbox Premium-HDMI-Onkyo TX-SR606-HDMI-Sharp LC37DH65E LNB: 19.2+23.5
Topol211
Nováček
Nováček
Příspěvky: 122
Registrován: 07 led 2010, 16:24

infobar

Příspěvek od Topol211 »

Nebolo by od veci niekde v menu umožniť nastavenie zobrazovania infobaru. (trčí na obrazovke na moj vkus príliš dlho)
Uvítal by som možnosti nastavenia času zobrazenia po sekundách, kde 0 by znamenala vypnutie zobrazenia infobaru.
Ďalej - infobar by sa nemal zobrazovať vôbec pokiaľ je program zvolený zo zoznamu programov.

Len toľko, teda ak by sa to dalo presadiť.
Ďakujem.


abcd sk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 30 pro 2009, 20:34

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od abcd sk »

No mne by uplne stacilo keby nemrzol a stihal prehravat MKV


Uživatelský avatar
blackie Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 80
Registrován: 17 lis 2009, 13:13
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od blackie »

Narazil som na info, ze na 17.6. je planovane uvedenie uplne novej verzie oficialneho firmware pre Azbox, viac info tu: http://www.myazbox.de/forum/index.php?p ... eadID=2265
Udajne nas caka nove menu(GUI), media player a dalsie zmeny. No, som naozaj zvedavy, aka bude realita ;-)
Snad to je dovod, preco v poslednej dobu su updaty firmware vydavane tak zriedka...


AZbox HD Elite rev.3@OpenATV 6.1, Sony KDL-32W4000, Skylink, 2xLNB Chess Ed.3@Maximum E-85(19E+23,5E)
Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od frcko73 »

abcd sk píše:No mne by uplne stacilo keby nemrzol a stihal prehravat MKV
z interneho HDD prehrava MKV uplne bez problemov.......


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
fyzik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 160
Registrován: 21 úno 2009, 21:57

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od fyzik »

frcko73 píše:
abcd sk píše:No mne by uplne stacilo keby nemrzol a stihal prehravat MKV
z interneho HDD prehrava MKV uplne bez problemov.......
to si nemyslim... Pri vypnutej akceleracii v rychlych scenach trha neskutocne aj mkv 720p s vyssim bitrate, je jedno
ci z USB disku alebo interneho

Moje videa z HD kamery mkv su neprehratelne, to je 1080i s vysokym bitrate a tam mi to ide tak 3 snimky za sekundu.

Ten box to jednoducho musi hardwarovo stihat, na PC co nie je jednoucelova masina mi to ide OK. chyba je v SW boxu.


fyzik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 160
Registrován: 21 úno 2009, 21:57

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od fyzik »

box ani s fw 4890 neprehra Flash Video (.flv) Co by mohol...


fyzik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 160
Registrován: 21 úno 2009, 21:57

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od fyzik »

blackie píše:Narazil som na info, ze na 17.6. je planovane uvedenie uplne novej verzie oficialneho firmware pre Azbox, viac info tu: http://www.myazbox.de/forum/index.php?p ... eadID=2265
Udajne nas caka nove menu(GUI), media player a dalsie zmeny. No, som naozaj zvedavy, aka bude realita ;-)
Snad to je dovod, preco v poslednej dobu su updaty firmware vydavane tak zriedka...
Patrilo by sa aby fw uz mal uplne novy WEB prehliadac, player a par inych veci... Ale to by sme asi vela chceli. Uvidime...


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od visper »

HD kamery 1080i i 720p to stíhá úplně v pohodě. Problém začíná až s 1080p s vysokým tokem.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
theruck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: 10 úno 2010, 23:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od theruck »

fyzik píše:box ani s fw 4890 neprehra Flash Video (.flv) Co by mohol...
flash je celosvetovy mor ktoreho sa treba zbavit. apple to pochopili uz davno. uz zostava len zbytok sveta


Azbox Premium HD Plus., 2x DVB-S, fw 0.9.4890, dual monoblok Mascom - Astra 19.2 a 23.5, Skylink, newcs +mgcamd, 750 GB HDD, Panasonic Viera TXP42S10E
Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od frcko73 »

fyzik píše:Moje videa z HD kamery mkv su neprehratelne, to je 1080i s vysokym bitrate a tam mi to ide tak 3 snimky za sekundu.Ten box to jednoducho musi hardwarovo stihat, na PC co nie je jednoucelova masina mi to ide OK. chyba je v SW boxu.
Takze ja mam vypnutu HW akceleraciu,skusam z interneho HDD New.Moon.1080p.Bluray.2009.EN-DTS.CZ-AC3.x264-CBGB
Formát : Matroska
Velikost souboru : 11,3 GiB
Duration/String : 2h 10mn
Celkový BitRate : 12,4 Mbps
Encoded date : UTC 2010-06-04 12:01:35
Použitý software : mkvmerge v3.0.0 ('Hang up your Hang-Ups') built on Dec 12 2009 15:20:35
Enkódoval : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1

bez jedineho zaseku a kocky.... :106:


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
whiteman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 15 čer 2009, 20:32

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od whiteman »

blackie píše:Narazil som na info, ze na 17.6. je planovane uvedenie uplne novej verzie oficialneho firmware pre Azbox, viac info tu: http://www.myazbox.de/forum/index.php?p ... eadID=2265
Udajne nas caka nove menu(GUI), media player a dalsie zmeny. No, som naozaj zvedavy, aka bude realita ;-)
Snad to je dovod, preco v poslednej dobu su updaty firmware vydavane tak zriedka...
Tak máme 18.6. a nic se nestalo... :(


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“