azbox-0.9.5303

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

abdulmp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 166
Registrován: 31 led 2009, 12:49

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od abdulmp »

aj vam tak blbne to nahravanie???


Azbox HD Elite fw Enigma 2 OpenRSI 3.0 cccam 2.3.0, Skylink, ab ipbox 250s abenigma 1.0.9 , cccam
Uživatelský avatar
VraKo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: 14 říj 2009, 20:56

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od VraKo »

jc.jaroslav píše:
brdo2 píše:
rada píše:Velmi rychlá odezva DO, přepínání je nejrychlejší, co kdy na AZBOXu bylo. Uvidíme za pár dní.
už nemám sílu upgradovat a vracet se k verzi 4890, zůstalo to rychlé přepínání, nebo se to opět časem protahuje přes 5 vteřin při přepínání HD programů?
Už včera jsem zaznamenal po probuzení ze standby přepínání kódovaných (share) cca.10-15 vteřin, pak se ale najednou mírně zrychlil na cca. 5 vteřin, po restartu jak rybička do 3 vteřin max. V tomto směru určitě žádný pokrok neudělali.


AZBox HD Premium - Enigma2 - OSCam/Mgcamd/CCcam
alihen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: 14 bře 2010, 09:15
Bydliště: LM

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od alihen »

mne to nahrava OK. aj cez EPG aj HD. je sice pravdou, ze som este nenahraval cely program


Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
Uživatelský avatar
VraKo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: 14 říj 2009, 20:56

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od VraKo »

abdulmp píše:aj vam tak blbne to nahravanie???
Co se týká nahrávání, tak nahrával jsem s tímto fw. celkem 3 pořady z různých programů (nova, dokucs, ngc), vše nastaveno přes epg a nahrávky jsou v pohodě.


AZBox HD Premium - Enigma2 - OSCam/Mgcamd/CCcam
dedecek_
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 329
Registrován: 14 kvě 2009, 21:56

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od dedecek_ »

Jen tak cvičně jsem zkoušel přeinstalaci na 5301 a návrat na 5303 s využitím zálohy na USB s format area a továrnín nastavením. Vše probíhalo hladce, při vrácení zálohy výpis na TV, že to proběhlo v pořádku, ale neproběhlo: vrátily se pouze pluginy, stanice nikoliv. Mám zálohu v PC, takže přes MaZ bez problému, ale štve mě to - u starších softů vždycky záloha a obnovení pomocí USB bez problémů a vzhledem k tomu, že instalace jiného softu probíhala také z USB, tak velmi pohodlné a rychlé.
Netušíte někdo, "kde udělali soudruzi z NDR chybu"?


azbox hd premium, E2, Samsung 3,5" 400GB, Xtreng ET9500,Open XTA, samsung le46A756
Uživatelský avatar
bambule
Profík
Profík
Příspěvky: 1079
Registrován: 04 říj 2009, 22:26
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od bambule »

ja daval zalohu pluginy a kanaly z fw 0.9.5302 na usb a pak fw 0.9.5303 a vše ok tak nevím kde se stala chyba :93:


VU+UNO4K SE::OPENMULTIBOOT::IMAGE::OPEN BLACK HOLE FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3,OPEN ATV 6.4 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800
rada Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 13 led 2009, 21:53

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od rada »

Zatím jsem nezaregistroval výrazné zpomalení, jede mi to ok, ale je pravdou, že mám naladěno jen asi 600 programů


klidas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 16 bře 2009, 17:44

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od klidas »

Tak po delší době (5020) jsem nahrál nový fw, určitě zlepšení v přepínání, jede to druhý den bez rebootu a celkem v pohodě, Youtube mi teda úplně dobře nejede, trošku je mi to záhadou, protože když přehrávám videa podle standardního řazení tak jak naběhnou po spuštění Youtube, tak všechny přehraju, jakmile ale vyhledávám, tak přehraju třeba jen první 3 a další už prostě ne, tak tomu teda nerozumím. Jinak teda jedou i HD videa. Co se týče přehrávání videa, tak já přehrávám ze síťového disku a tady se nic neudálo, stav je stále stejný, bez použití snice se některá mkv s vyšším datovým tokem trhají. Mám i 2 HD videa, která na PC jedou normálně a AZko je rozkostičkuje, netuším v čem je problém, ale to mi dělá odjakživa. Nahrávání moc neřeším, já nic nahrávat nepotřebuju a manželka je zvyklá nahrávat na DVD :-). Zkoušel jsem to a chová se to stále stejně, tedy z fta nahrává v pohodě, to co jede přes cccam se trhá, ale to bude spíš moje neschopnost, jak říkám neřeším.
Teď zrovna se zopakoval starý bug a to že zobrazím seznam kanálů, listuju v něm a on se najednou seřadí podle abecedy :shock:
Jinak celkově jsem spokojen, doufám že zase nevyběhne nějakej ten kostlivec ze skříně :-).


MAXIMUM E-85 Multifocus, 1W-28,2E, AZBOX HD Elite (fw 0.9.5303, OpenRSI 3.0), HDBOX 9100 (fw 1.10.13), Samsung UE40B6000.
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od visper »

Teď zrovna se zopakoval starý bug a to že zobrazím seznam kanálů, listuju v něm a on se najednou seřadí podle abecedy
Sám se neseřadí, nesmíš mačkat čísla.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
stora
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 03 pro 2009, 10:17

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od stora »

Ale udělá, udělá :) , stačí když člověk při vyvolaném seznamu programů na křížovém ovládači rychle zasebou několikrát zmáčkne talčítko do leva, nebo do prava. Mám FW 0.9.4890 a taky už se mi to párkrát stalo, naštěstí to jde žlutým vrátit.


Uživatelský avatar
Blackfire
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 03 úno 2010, 09:37
Bydliště: Presov SR
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od Blackfire »

visper píše:Teď zrovna se zopakoval starý bug a to že zobrazím seznam kanálů, listuju v něm a on se najednou seřadí podle abecedy
Sám se neseřadí, nesmíš mačkat čísla.

No a aký je záver? Oplatí sa nahodiť tento soft? Mám 4931, a ide mi všetko, čo potrebujem, akurát vidím zmenu v youtube a možno v rýchlosti prepínania. Všetko ostatné asi narovnako.


AZBOX Premium, LNB Inverto Black ULtra, SG2100, Gital, WI-FI, Interny HDD wd 2.5" scorpio blue 500gb, plazma Samsung PS50, pes
alihen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: 14 bře 2010, 09:15
Bydliště: LM

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od alihen »

ja som presiel z 0.9.4890 a zatial spokojnost. taktiez mi slo skoro vsetko, co som potreboval a tu ide tiez. + nejake malicke bonusy (ako rychlost prepinania, youtube,...)
po troch dnoch stabilne, ak spomalenie prepinania, tak nebadatelne, nahrava, prehrava, EPG mam v poriadku,....
dufam, ze svita na lepsie casi a doby temna su uz za nami ;)


Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
AMPER1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: 14 črc 2009, 19:49

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od AMPER1 »

VraKo píše:
abdulmp píše:aj vam tak blbne to nahravanie???
Co se týká nahrávání, tak u mého stroje stále problém u všech fw nad 4890. Nahraje HD , přehraje pouze černá obrazovka. SD kanály nahraje a při přehrání vypíše nepodporováno. Nahrávky nahrané s fw 4890 také hlásí nepodporováno. Po návratu k 4890 nahrávání i přehrávání všeho ok.
Jeden postřeh, pokud se vrátím zpět na fw 4890, tak při prvním pokusu o přehrání staré nahrávky hlásí opět nepodporováno. Stačí však nahrát několik vteřin jakékoliv nahrávky a jak nahrávání tak přehrávání je okamžitě plně funkční. U 4890 mi pouze vadí že nechodí náhledy You Tube(přehrávání jde po instalaci playeru z vyššího fw 5209 , ale třeba někdo pomůže? Jinak s nahráváním jsem již samozřejmě bojoval. Zvítězilo nastavení mgcamd 1.35a + newcs. Pokud jsem testoval nastavení s multicas, tak mi na žádném fw nahrávání a přehrávání nikdy plnohodnotně nechodilo. Zřejmě mám nějaký nepodařený stroj ze série.


2x OCTAGON SF8008 4K UHD- SAPRO 6.4, EXT. DISK-VERBATIM 1TB 3,5" USB 2.0 16MB, MOTOR-AMIKO 3800 - 53E - 30W, Parabola - 85CM AL, Skylink karta.
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od visper »

AMPER1, to není problém tvého stroje, u fw vyšších než 4890 změnili formát ts souboru a hlavní přehrávač už ho neumí přehrát. Jde to přehrát jen z malého menu "Nahrané programy".


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
abdulmp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 166
Registrován: 31 led 2009, 12:49

Re: azbox-0.9.5303

Příspěvek od abdulmp »

Ja som dal nahravat nieco zo stanic iConcerts (ked este isla FTA) priamo pri sledovani - toto nahralo a po stopnuti nahravania a prehrati aj prehralo. Ked som skusil cez casovu rezervaciu nahrat len 20min vysielania z danej stanice tak sa tych 20 min nahralo a islo tiez aj prehrat (v boxe aj v PC). Ovsem ked som dal pomocou menu a casovej rezervacie nahrat z daneho kanala dvojhodinovy koncert - tak sice nahralo nieco co malo velkost okolo 4,8 GB ale v hlavnom prehravaci to bolo "nepodporovane" a aj po stiahnuti do PC a prerati ce VLC (s vlastnymi kodekmi) a aj s K-lite kodekmi subor isiel otvorit ale prehralo maximalne tak zvuk. A ked som skusil spustit manualne nahravanie 1 hod a potom to vypol - tiez to video nebolo prehratelne ani v boxe ani v PC len zvuk.
- Neviem ci ma problem z tym aky cas nahrava alebo aky velky subor vytvara - ten novy format *.ts je asi na h*vn* - mam tam zapojeny USB disk WD 640GB sformatovany na EXT3 s ktorym mi to v predchadzajucom fw (tusim 0.9.5300) nahralo cely dvoj hodinovy film uplne bez problemov...


Azbox HD Elite fw Enigma 2 OpenRSI 3.0 cccam 2.3.0, Skylink, ab ipbox 250s abenigma 1.0.9 , cccam
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“