Pořídit si freeSAT?

Diskuze,novinky nové programy a vše kolem Emulace.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
gumoslav Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2017, 08:33

Pořídit si freeSAT?

Příspěvek od gumoslav »

Zdravím, jsem zde nový a moc satelitům nerozumím. Chtěl jsem se zeptat, potřebuji si zařídit satelit jelikož v místě mého bydliště mám velice špatný signál a chytám pouze pár progranmů, při mém hledání a brouzdání po netu jsem narazil na freeSAT na http://svetsatelitu.cz. Chtěl jsem se zeptat jaké sním máte zkušenosti chtěl bych si vzít balíček s vybavením mají ho za 349,-kč/měsíčně, což je celkem přijatelná cena za skoro 120 programů. Skylink mi příjde příliš drahý v poměru cena/počet programů, a ostatní O2 atd... také.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Pořídit si freeSAT?

Příspěvek od efendy55 »

skylink sa zameriava na CZ a SK kdešto freesat je viacmenej na madarov a balkán zameraný ,ale za posledný rok pridali tolko programov aj pre CZ a SK čo pred tým za 5 rokov nebolo . :87: skylink tie nové programy čo nedávno pridal freesat má takmer od samého začiatku ako začali tie programy cez sat. vysielať . freesatu trvá 1 až 5 rokov kým zareagujú na nový program pre náš trh . čo sa týka EPG tak u freesatu to nikdy nebola žiadna sláva a nie je tomu ani do teraz oproti skylinku . radiť ti nič nebudem .... to sa rozhodni sám čo ti vyhovuje . :106: ak pôjdeš do freesatu tak box si zaobstaraj radšej vlastný podla tvojich požiadaviek a ak ti môžem poradiť požiadaj o kartu ICE , ..... :87: irdeto a iným sa radšej s daleka vyhni ..... :D prajem ti vela šťastia ... :89: :106:


Všetko4K,Linux E2
drahok Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 lis 2014, 13:23
Bydliště: Topoľčany, SR

Re: Pořídit si freeSAT?

Příspěvek od drahok »

Zdravím všetkých.

Celkom ma začala sr*ť geoblokácia u SkyLink, tak sa chcem spýtať, či sa tu nenájde niekto ochotný, kto by mi "posunul" freeSat kartu pre ČR. Nechcem to samozrejme zadarmo a kľudne sa uskromním aj s kartou pre druhý TV. Je mi jedno, či budem platiť priamo freeSatu cez elektronickú faktúru, alebo niekomu na účet ... Pri dvoch kartách si napr. môžeme rozdeliť mesačný poplatok(poplatok za druhú kartu samozrejme nerátam, ten zaplatím sám). Potrebujem len nejakú zálohu pri výpadkoch "viete-čoho". V prípade novej karty by som vybavil objednávku aj s úhradou, potreboval by som len prevziať zásielku a preposlať ju na moju adresu. Karta musí byť evidovaná na občana ČR a zasielajú ich len do ČR. Fakt to nechcem zadarmo a keďže sa jedná iba o blbú kartu, ktorá sa nedá nijak dohľadať, nič tu nehrozí. Na oplátku som ochotný urobiť to isté s SVK kartou.

Ak sa nájde niekto ochotný, kontaktujte ma prosím cez súkromnú správu.
Vďaka.


Vu+ Duo 500GB VTi 11.0.1, Vu+ Zero s Remote Channel Stream Converter, OrangePi Kodi Krypton, 80cm Al Emme Esse s GI-204
Odpovědět

Zpět na „Satelitní operátoři a Emu“