CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 218 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes jsem se snažil nacpat obsah z Stream Hunter do archivCZSK a ono by to asi šlo,(viz foto) ale chtělo by to někoho kdo by pomohl, sám to asi nedám. Pokud by chtěl někdo pomoct a trochu rozuměl pythonu, budu rád.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Hodiny jsem hledal a hrabal, až se mě podařilo přidat do stažení všech dva servery. Ale nečekejte žádné zázraky.
Zkrátka staré ubývají a žádné nové se nerodí. Takže buďme rádi za to, co ještě máme. Tři dny nás dělí od konce nejspolehlivějšího serveru AJKTV. Stabilita obrazu, při sledování vysílání hodně zeslábne. Předpokládám, že serverů skončí víc, jen doufám že to nebude hned.
V pluginu ...Stream Hunter jsem přidal k IPTV další tři. Ale jsou to vlastně jen tři další stránky seznamů, té samé.
První strana je vždy nejnovější. Jinak pokud tam naleznete například Českou republiku, nemusí to nutně znamenat, že musí fungovat. Ale zkoušel jsem i nějaký starší seznam, například Němců a něco tam šlo. Ještě jednou upozorňuji, pří výběru v seznamu stažení IPTV .... aktivní jsou pouze nápisy s názvem země. Slova (Search) a (HOME) atd. nepoužívat. Jsou tam jen proto, že jsem je nedokázal odstranit.
ps. postup instalace nové verze (Zoom) nebo pluginu (Stream Hunter) viz informace, ...naleznete u předchozích verzí nahoře.
Postup je stále stejný.
Všem hezký večer.
:89:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by se někdo nudil a chtěl zkusit tzv. zlomit další server, které já nedokážu, zde jsou. :idea:
Budete názorně vidět, co to je .....reCAPTCHA kterou musíte odfajfkovat. Nemám jí rád.
Vyzkoušejte si to, do budoucna to možná bude jediná možnost, jak ještě získat nějaký free server.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Trochu jsem si pohrál s pluginem ...Stream Hunter a přidal do něho ...výběr podle abecedy.
Bohužel nedokážu udělat to, aby to načítalo stovky dalších stránek, takže je tam vždy na každé písmeno jen jedna strana.
Dále je tam přidáno výběr prvních TOP 30 filmů roku 2020. Upozorňuji, že ....já to nevybíral :-)
Většina filmů trvá delší dobu, než to naběhne, ale pak už běží bez problému. Klidně i půl minuty do náběhu.
:arrow: Co se týká stahovače (ZOOMu) vymazal jsem jeden nefunkční server, který to brzdil a trochu skript poopravil, ale asi rozdíl ve funkčnosti ani nepostřehnete. Nyní už se na nic velkého nechystám, protože čeho jsem chtěl docílit, to jsem udělal.
:arrow: Server AJKTV i po Novém roce, záhadně (zatím) funguje dál, doufejme že tam někdo v pondělí po svátcích nepřijde do práce a ....nevytáhne to celé na vždy z elektřiny. :90:
Všem hezký víkend. Naštěstí pro mě ..NEpracovní.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tak je to tady. Server AJKTV mimo provoz. Generátor s řádky stále v provozu, ale vygenerovaný server už je offline.
Tato verze nahrazuje server AJKTV za jiný, ...jakž takž funkční server, tedy alespoň dnes se tak jeví. AJKTV jsem kompletně odstranil ze všech skript. V serverech ..ke stažení po jednom, jsem (nepatrně) porovnal od lepších. Na perfektní seřazení by to chtělo provézt analýzu všech serverů a pak si stím přerovnáním pár hodin pohrát. A to, ..ve všech menu, ostatních jazyků. Když už dělám nějakou úpravu, rovnou ji aplikuji ve všech jazycích, jinak bych to už nikdy nesrovnal, aby to bylo vždy stejné po přepnutí na jinou řeč.
Tak ať se daří. Hezký sobotní večer.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. :!: Pouze pro hračičky s trpělivostí :!: :!: a přístroje s rychlejším CPU :!:
Jelikož se stále snažím z toho ničeho, co mám, ještě něco udělat, nezbývá nic jiného, než zkoušet, něco ještě vytěžit i ze starých věcí. Je to spíše takové paběrkování a hrabání se v koši ve věcech, které už nikdo nechce.
Podíval jsem se na funkce, které jsem v podstatě už od samého začátku nepoužíval a v budoucnu je nazval ..... stažení (veřejných) serverů. Co to znamená (veřejných)? Znamená to běžně dostupných pro každého, někde na internetu. Čili je může používat i někdo jiný a může dojít k hádání se přístroje o stejný server, lépe řečeno, (se stejným jménem a heslem)
I tak jsem tyto funkce omladil, opět uschopnil a i vyzkoušel. No.. Na mém 300Mhz AZBOXu to byl čas stažení a převodu ....na rychlejší uvaření kafe, včetně malé potřeby. Takže pro tyto CPU už raději ne. Je to dost řádků! Po stažení a konverzi mě naskočil obraz a docela to bylo použitelné. Takže kdo chce vyzkoušet..... Nejlépe mě fungoval třetí řádek. Druhý řádek jsem nechal beze změny, osobně ho používám, když chci stáhnout server co nejde a zastavit tak obraz, před testem nějakého jiného serveru, tak použiju tento řádek (tuto funkci)
Pokud jde o zelené tlačítko. Tam jsem všechny také opravil a v podstatě tam všechny funkce sloučil, ale ten už jsem si s třístovkou procesorem netroufl testovat a ani ho nedoporučuji, jestli ještě dnes, chcete koukat.
Všechny tyto funkce jsou opravdu jen pro hračičky. Pokud chcete pouze koukat na TV bez rušení, toto menu nepoužívat.
Stáhne se spousta řádků, ale ne všechny jsou funkční. Asi by se dalo vytvořit menu které by všechny řádky odeslalo (POSTnulo) na testovací stránku a funkční řádky se servery opět stáhlo a uložilo, ale na rovinu.... Já to nedokážu.
Pokud by během stažení nebo převodu došlo k zatuhnutí přístroje, použijte tvrdý restart přepínačem na přístroji, nebo vytažení z elektřiny a opětovném připojení do el. Ale potřebovat to snad nebudete :)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tak a teď co tu mám. Našel jsem stránku kde je seznam jednoho serveru s dlouhým seznamem jmen a hesel.
Vytvořil jsem tedy skript, Chocholoušek dodal jeden potřebný příkaz ....děkuji no a je tu funkce.
Naleznete ji na stejném seznamu jako byla ta včerejší .... stažení (veřejných) serverů. Je tam přidána jako pátá položka.
Stáhne dlouuuuuhý seznam a převede pro Oscam atd.
První chytnutí obrazu chvilku trvá, ale pak to docela drží. Zatím hodina bez záseku. Horší bude, až se na to připojí více lidí.
Netuším jak často tuto stránku aktualizují a jak často dodávají nové jména a hesla. Nezbývá nic jiného, než jen napsat, vyzkoušejte a uvidíte.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Asi se budu opakovat, .....nemám ve zvyku dávat dvě verze za den a říkal jsem, že další nové servery už nebudou.
Nu co už nadělám ..... Podařilo se mě zlomit další z těch, které nestačí jen stáhnout a zdá se být poměrně dobrý.
Nebudu to zdržovat. Najdete ho ve ....stažení (jedinečných) serverů pod číslem ....(4)
Taktéž je přidán do stažení všech pod .....žlutým tlačítkem. V tom samém podmenu.
No a já už na to už kašlu a jdu se chystat k zítřejší ranní jízdě do práce, opět na Kawasaki a budu doufat že nebude i nadále sněžit a poté zase opět následně lítat s krabicemi a paleťákem, jako posledních 18 let. Krásná představa, co víc si přát.
Hezký den.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Ač už jsem říkal že ne, ...vyhrabal jsem ještě dva. Včera večer jsem připravil skript na jeden server a dnes po práci, po inspiraci jednoho zdejšího uživatele, ještě druhý server. Ale opravdu už další asi neudělám. Ne že bych nechtěl, měl bych jich dalších asi 7 ale potvrdit před stažením tu .... reCAPTCHA prostě nedokážu a obávám se že se nenajde nikdo takový, kdo by to dokázal.
Servery najdete dole na konci seznamu. Taktéž přidáno do viditelného i neviditelného stažení + po stažení po startu E2.
Obávám se že teď už to bude na delší dobu, verze poslední! Až se k tomu někdy dostanu, začnu nejspíš kontrolovat ostatní funkce a postupně se snažit nefunkční buď opravit, nahradit či vymazat. A nechci pokud možno pouze vymazat název funkce z menu a tím to zhaslo, nýbrž se tím zabývat a upravovat, možná i hodiny. Každou funkci v podstatě krůček po krůčku skládám jako domino, příkaz po příkazu, kde vždy pak strčím do prvního prvku a sleduji jak to jede a jestli se to někde nezasekne, pak přidám další a další příkaz a zkusím znovu, až se nakonec dostanu ke kýženému výsledku, který se mě uloží na potřebné místo.
Takto připravený skript poté zapíšu do instalačního souboru ...postinst pro vytvoření instalačky IPK. a pak ještě do skriptu, který slouží k odinstalaci, aby se při odinstalaci vymazal. Poté vytvořím v menu kolonku s funkcí v souboru /etc/ ... openpanel.xml kde k funkci přiřadím cestu k zmiňovanému skriptu ...s další funkcí. A tento nový skript (s novou funkcí) vložím do /usr/script/ Poté musím ještě v .../etc/LANG/ zapsat funkci do osmy variant menu pro všechny jazyky. Vše uložit a můžu vytvořit instalačku IPK. A takto vznikne (nová funkce) A když jí chci odstranit, musím vše opačným postupem zase smazat. Nechci Vás nijak nudit, ale chtěl jsem vás trochu zasvětit, aby jste měli představu a možná se i něco málo nového naučili. Nejsem na tom vědomostně tak dobře, abych mohl něco učit, ale kdo chce, něco si z toho pro sebe vezme. Možná si toto moje kecání někdo rád přečte, ale to už se asi nikdy nedozvím. ;)
Hezký den.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Přidán jeden server. Nic extra, ale každý funkční server se časem bude hodit.
Hezký den.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tato verze pouze opravuje plugin ... Stream Hunter
Odinstalujete a nainstalujete z této verze (Zoomu). Všiml jsem si, že zase nepatrně překopali menu stránek a tak už názvy filmů v pluginu nenaběhly. Upravil jsem!
Dále přidali ochranu při koncovém stažení streamu, takže to jsem také opravil. Vše tedy zase jede. Otázka na jak dlouho, kdy budou chtít zase tento způsob sledování vyřadit z provozu, nějakou novou ochranou.
Pokud vám tento plugin do teď nefungoval, může to být jednou z těchto možností.
Jste v zahraničí, nebo máte špatně nastavený router, nebo jiné omezení na síti.
Nedávno jsem testoval jiný router a seznam jsem měl prázdný a s jiným mě to zase nevytvořilo stream.
Ale jak to vyřešit v tom Vám neporadím. Toto není moc má parketa, přemapování portů atd.
Hezký den.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Přidán jeden server. Dává jednu linku denně. Při opětovném stažení pozná stejnou IP adresu a řádek už nenaskočí, stažení je možné pak až druhý den.
Přeji hezký den a nohy v teple.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ještě jedna taková perlička. Při hledání serverů jsem narazil, na jednom nejmenovaném aukčním portálu na nabídku nějaké Slovenské firmy, která nabízí až 8 řádků na jeden rok za 250Kč. Za tuto cenu by to mohlo být bezkonkurenční, jen je otázka, aby to po několika dnech nevypadlo a peníze pryč. Pokud by to bylo opravdu tak jak to nabízejí, byla by to jednou dobrá náhrada za tento plugin. Nechci tímto dělat žádnou reklamu, to jen pro zajímavost. :idea:

hrbekl
Nováček
Nováček
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od hrbekl »

Ahoj,
chybička se vloudila. Ipk nejde nainstalovat. 7zip při pokusu o rozbalení hlási chybné CRC.
Díky.

Zgemma H7S, Xtrend 10000, Monoblok Quad 19,2 + 23,5
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

hrbekl píše: 19 led 2021, 09:37 Ahoj,
chybička se vloudila. Ipk nejde nainstalovat. 7zip při pokusu o rozbalení hlási chybné CRC.
Díky.
Ahoj. Když už jsem ti chtěl napsat, že to je blbost, protože jsem to v PC normálně rozbalil, tak jsem zkusil ještě stáhnout a pak rozbalit a máš ...recht
Asi se to nějak poškodilo při ukládání na stránku.
Zde je znovu verze, pak jí ještě zkusím pro jistotu stáhnout a rozbalit.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“