CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

To co jsi poslal, je skript pro převod, který je použit u mého Zoom i u toho Finder, ...tam jsem ho přidal. Ten Oscam Finder byl původně jen CCcam, tak jsem vymyslel verzi i pro Oscam, tím že jsem tam zakořenil tento skript, který má za úkol ještě navíc převést pro Oscam a tím pádem jsem ho pojmenoval Oscam Finder. Tento plugin je unikátní v tom, že nestahuje žádné stránky, ale pouze si řádek se serverem přečte z webu a uloží, tím pádem je o hodně rychlejší. Ale má jen omezené množství serverů na několik, které jsem tam dokázal přidat. Je tam důležité, když přidáš další server, tak musíš přímo do pliginu.py který je napsán v pithonu a s tím jsem kamarád zatím jen okrajově. Když přidáš další adresu se serverem, musíš tam k němu dokonale napsat i mapu stránek a přesné umístění řádku. Takže jsem dokázal přidat servery pouze takové, které mají na stránce stejnou cestu. Nejprve jsem v tomto pluginu viděl další možnou budoucnost a směr kterým bych se chtěl ubírat, ale bohužel to už je úplně jiná liga a ne jen několik základních příkazů. Na tom Zoomu dokážu zázraky pomocí pár příkazů, zde je to spíš pokus omyl. Ale uznávám že je extrémně rychlý.
Jinak skript conv.sh se skládá asi ze čtyř částí. První část má za úkol rotačním způsobem zpracovat všechny řádky v souboru CCcam.cfg od vrchu až dolů, dokud nezpracuje všechny a podle předepsaných hodnot vytvoří z každého řádku rozepsaný sloupek a to celé uloží do oscam.server a to už je další část, kde to uloží asi na pět základních míst. V další části vyhledá všechny výskyty oscam.server a nahradí je. V další části zjistí, jestli je CCcam.cfg v /usr/keys/ a pokud ano tak ho tam přesune z /etc/. A v poslední části dojde k restartu běžícího CAMu. ....prohledá běžící procesy a zjistí, který CAM je spuštěn a ten následně ukončí a opět spustí. Tím pádem dojde k restartu, například CCcamu,Oscamu atd. a ten si tak načte nové servery, jinak by je neviděl. Přikládám skript rozdělený na několik částí aby bylo vidět, kde co probíhá.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po delším hledání, bádání a testování tu pro Vás mám další užitečný plugin. Stáhnete ho z této verze (Zoomu). ....instalace dalšího pluginu úplně dole!
Nazval jsem ho ....(najdi KLIP). Je to zase stejný princip jako ... hledej FILM a najdi FILM. Tento plugin hledá na jednom Čínském serveru. Nalezne docela dost klipů, převážně ty dnešní. Maximální počet nálezů je 10.
Původně jsem chtěl použít jiný server, který měl špičkovou kvalitu obrazu a zvuku, jen bohužel měl obraz i zvuk, každý svůj vlastní stream a s tímto nemám zkušenost, jak to spojit do jednoho. No je to škoda. Tento server taky není špatný i když toho nenajde tolik a kvalita také není tak dokonalá, ale je použitelná. Nastaveno je tak, aby našlo pokaždé tu nejlepší možnou kvalitu u každého výsledku. Místo slova klip napíšete například ... Dua Lipa a stisknete ...do m3u nebo do settingu a můžete odejít.
Do cca minuty by měl být výsledek hotov tam, ...kam bylo od Vás vybráno. do /movie/ jako m3u nebo do settingu.
Co se týká stahovače serverů pro satelit, tam jsem vypnul do výchozího stavu automatické vyhledání a nahrazení oscam.server.
Pokud by se někde našla nějaká chyba, do předu se omlouvám, už toho tam je přeci jen moc. Hezký večer. :89:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Mám tu opět novou funkci i když trochu podobnou již existujícím. Ono popravdě co nového dostat do přístroje, než nějaké streamy videí, nebo obrázky atd. Co jiného by se dalo pustit na televizoru.
Takže tato funkce stáhne streamy z jednoho Čínského serveru prozatím třech různých interpretů do settingu jako (MUSIC)
Některá videa se mohou opakovat. Maximální počet je 48 klipů od jednoho interpreta. Kvalita je docela slušná, podle stáří.
Původně jsem na to chtěl vytvořit zase plugin v kterém by se dalo vyhledávat, ale bohužel na té zdrojové stránce šlo vyhledat pouze interpreta, kde byly namícháni i uživatelé a pak teprve klipy. Takže v pluginu nepoužitelné. Bylo by maximálně možné vytvořit plugin který by měl již předvyhledané interprety. A nikdy do předu nemohu vědět, kterého zrovna kdo bude chtít.
Takže zde je tedy pokusná funkce se třemi interprety. Z mého mladí starý dobrý Scooter a pak dvě krásné populární zpěvačky, dnešní doby, ale jak říkám pokusné funkce, na přání mohu přidat jiné další interprety. Chápu že v době youtube je toto skoro zbytečné, ale jak se říká ...kdo si hraje, nezlobí Cestu k funkci naleznete podle fotografií. Hezký den. :89:

ps. stažení seznamu může nějakou tu minutku dát

hrbekl
Nováček
Nováček
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od hrbekl »

Ahoj,
díky za práci kterou odvádíš na downloaderu. Zjistil jsem, že server ajktv.net ukončí svoji činnost k 30.12.2020. Stahování je založeno zpočátku na tomto serveru a pokud server není funkční (což se stalo právě dnes) stahování ostatních serverů se značně prodlouží.
Zasílám tuto informaci jako námět na opravu.
Díky moc za tvoji práci.
Luděk :55:

Zgemma H7S, Xtrend 10000, Monoblok Quad 19,2 + 23,5
bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od bambule »

hrbekl píše: 18 lis 2020, 16:34 Ahoj,
díky za práci kterou odvádíš na downloaderu. Zjistil jsem, že server ajktv.net ukončí svoji činnost k 30.12.2020. Stahování je založeno zpočátku na tomto serveru a pokud server není funkční (což se stalo právě dnes) stahování ostatních serverů se značně prodlouží.
Díky moc za tvoji práci.
Chtelo by to asi jako prio server ......firecccam.com :87:

VU+UNO4K SE::OPENMULTIBOOT::IMAGE::OPEN BLACK HOLE FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3,OPEN ATV 6.4 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

hrbekl píše: 18 lis 2020, 16:34 Ahoj,
Díky moc za tvoji práci.
Díky za pochvalu i email. Pokud můj email neskončil ve spamu, tak tam máš ode mě odpověď.
A reakce na ....bambule Ano, bylo to první co mě napadlo ...firecam Otázka je, co vše nám ještě po novém roce odpadne.
Jako tento prvotní, hlavní, to chce nějaký spolehlivý server, který chodí stále a dobře. Nebo alespoň na pár hodin jako tomu je u AJKTV.
Je důležitý hlavně pro.... stažení po startu E2 než se stáhnou ostatní, tak na něj hned jede obraz. A pokud by se náhodou firecam nechytl hned napoprvé, byl by tak uživatel několik minut po náběhu bez obrazu. Toho AJKTV bude škoda, ale nic není na věky. Je to držák, na který se vždy dalo spolehnout pokud jiný nešel. Čekal jsem že skončí jako poslední. Jednoho dne pak už nebudeme řešit můj downloader, ale spíš se bavit o tom, která služba je levnější a co si zaplatit.

hrbekl
Nováček
Nováček
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od hrbekl »

Ahoj, měl bych ještě jeden námět, když už se budeš v downloaderu "hrabat".
Jde o to, že když není server v době stahování funkční, tak se do Cccam.cfg zapíše C-line bez userid a hesla.
Nešlo by v tomto případě vytvoření zápisu do Cccam.cfg přeskočit?
Druhá poznámka je ke konverzi pro oscam, ncam a gcam.
Ve skriptu conv.sh jsou parametry "audisabled = 1" a "disablecrccws = 1 . Při tomto nastavení se oscam a ncam "kouše".
Při zaremování nebo nastavení těchto parametrů na "0" vše jede OK.
Díky. :55:

Zgemma H7S, Xtrend 10000, Monoblok Quad 19,2 + 23,5
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

hrbekl píše: 20 lis 2020, 09:03 Ahoj, měl bych ještě jeden námět, když už se budeš v downloaderu "hrabat".
Jde o to, že když není server v době stahování funkční, tak se do Cccam.cfg zapíše C-line bez userid a hesla.
Nešlo by v tomto případě vytvoření zápisu do Cccam.cfg přeskočit?
Druhá poznámka je ke konverzi pro oscam, ncam a gcam.
Ve skriptu conv.sh jsou parametry "audisabled = 1" a "disablecrccws = 1 . Při tomto nastavení se oscam a ncam "kouše".
Při zaremování nebo nastavení těchto parametrů na "0" vše jede OK.
Díky. :55:
Ahoj. Co se týká první půlky dotazu. Teď nemůžu zapnout satelit, manželka si přála aby malej nekoukal celej den na telku, že to není zdravé, takže si to nahodím až půjde po obědě spát a podívám se. Jestli jsem to dobře pochopil, tak myslíš například stažení po startu, nebo neviditelné stažení (jeden stejný skript pro oba) Kde dojde ke stažení serveru AJKTV .... naskočí obraz a stahuje se dál. Jestli se nepletu, tak ten AJKTV stále chodí až do třicátého. Takže by tam mělo být i jméno a heslo a to jak v CCcam.cfg tak i po převodu v oscam.server Ale prověřím to po obědě.
K tomu druhému dotazu. Pokud tomu tak je, jak píšeš že po zablokování těchto dvou řádků obraz bez kousání, tak je to super objev a děkuji ti za něj za všechny, kterým by to mohlo hodně pomoct. Ač je to trapné, tak popravdě netuším k čemu je ta či ona hodnota. Snažil jsem se ke všemu dopracovat velkou rychlostí a v hodně věcech mám stále velké nedostatky ve vědomostech. Je to v podstatě uděláno jen aby to fungovalo. Aby to rozházelo řádek na několik, plus to doplnilo ostatní hodnoty.
Díky za informaci. Tento plugin už není jen o mě, ale i o vás a tom co si do něho přinesete. Bez vašich připomínek a nápadů časem zanikne. Já už mu dal vše co mě napadlo a vše co jsem zvládl vytvořit. Takže ještě jednou díky. Každého námětu a připomínky si vážím i kdyby to měla být nějaká pí...na ;)
Všem hezký víkend.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Reagoval jsem na námět a dobrou radu uživatele ...hrbekl
Otestoval jsem jeho navržené úpravy a musím uznat, že teď už několik hodin bez jediného záseku. Testováno na Ncam.
Přidal jsem tedy úpravu, kterou (nemám) zas až tak úplně posvěcenou od jiného uživatele, který těmto věcem rozumí mnohem více, ale ...je tedy tam.
Můžete otestovat. Tato úprava se netýká CCcamu nýbrž jen ostatních. Oscam,Ncam,Gcam.
Dále jsem dal jako hlavní prvotní server Firecam pro viditelné i neviditelné stažení, plus stažení po startu E2.
Nerad měním zaběhlý systém, protože je pro mě server AJKTV vlaková loď celého mého pluginu, ale jelikož se chystá na konec roku jeho ukončení, bude toto test přechodu na náhradní server. AJKTV je nyní sice odstavem na druhou kolej, ale v seznamu zůstává mezi ostatními servery.
Odstranil jsem pár nefunkčních či rušivých serverů a vše trochu doladil. Ideálně pro začátek doporučuji vyzkoušet ... (viditelné) stažení všech serverů.
Uvidíte průběh stažení, naskakování stažených řádků (serverů). Před instalací této nové verze připomínám, nejprve :!: odinstalovat předchozí verzi a to ideálně tak, že plugin zapnete a když před sebou budete mít hlavní menu, tak jen dvakrát zmáčknete nulu. (na ovladači tlačítko nula) a proběhne odinstalace.
Pokud by někdo instaloval, bez předchozí odinstalace, napíše to .... instalováno 0
Asi by se dalo do instalace zakořenit odinstalaci předchozí verze, ale nerad se pouštím do neznámých vod, když tento způsob instalace je plně funkční.
Tak testujte a klidně dejte vědět zda to maká lépe. Hezký den. :89:

ps. ještě jedno poděkování pro uživatele ...hrbekl :87:

Tonek23 Czech Republic
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od Tonek23 »

Zdravím.Mám jen dotaz. Jestli by šlo jednou za nějaký čas,třeba za měsíc, hodit taky verzi .deb. Děkuji.

Dreambox TWO. Parabola 100cm. TV-Samsung JS8502 SUHD.
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tonek23 píše: 22 lis 2020, 13:47 Zdravím.Mám jen dotaz. Jestli by šlo jednou za nějaký čas,třeba za měsíc, hodit taky verzi .deb. Děkuji.
Popravdě, ač je to trapné, neumím to. Jediné co ti mohu poradit, stáhnout instalačku.IPK rozbalit jí pomocí 7zip a potom rozbalit soubor DATA pomocí winRAR nebo winZIP. Pak stačí vše podle cest nakopírovat do přístroje a skriptům (souborům.sh) ve složce /usr/script/ dát práva 755 restart přístroj a mělo by to jít.

Já byl kdysi rád, že jsem sehnal nástroj na vytváření IPK pod windows a sám stylem pokus omyl naučil se dělat funkční instalačky IPK. Dodnes neumím použít (všechny) jeho funkce, ale jen tak, aby během instalace došlo k nakopírování souborů do přístroje + změna práv na 755 a vymazání IPK po instalaci + restart.
Toto vše obstarává instalační soubor postinst uvnitř instalačky IPK, ve kterém se po nakopírování souborů odehrává pomocí příkazů následná úprava nakopírovaných souborů, pokud je to nutné. ....Mazání, změna práv, přejmenování, přesun, restart atd.
Určitě by bylo možné ještě více možností, ale neznám je a není kde se je naučit. Naštěstí je k funkčnosti pluginu nepotřebuji.

Pokud by někdo dokázal vytvořit .deb nemám nic proti tomu, aby to sem, sám od sebe vystavil. Můj souhlas už nepotřebujete.
Děkuji za pochopení.

005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 146 poděkování

Příspěvek od 005jon »

Netreba špekulovať stačí premenovať koncovku *ipk na *deb

Kód: Vybrat vše

dpkg -i /tmp/*.deb
Preparing to unpack .../tmp/cfg_Zoom_FIREstart_all.deb ...

Unpacking cfg (Zoom_FIREstart) ...

Setting up cfg (Zoom_FIREstart) ...

*              installed successfully                        *
*                                                                     *
*   Downloader Free servers pro CCcam (cfg)    *
*                       vytvořil      BextrH                *

>>> DONE <<<
Problém nastane že mnohé príkazy nepasujú pre nové e2 treba si to len vyskúšať

PS: pred testovaním si spravte zálohu boxu

Obrázek
rysiuhelix
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od rysiuhelix »

Ahoj. @BextrH
Jak zakázat automatický převod cccam.config na oscam, ncam atd. při stahování serverů / červená - červená /
Používám verzi - cfg_Zoom_najdiFILM_all.ipk
Velký respekt k vaší práci a znalostem.
s pozdravem

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

rysiuhelix píše: 24 lis 2020, 15:55 Ahoj. @BextrH
Jak zakázat automatický převod cccam.config na oscam, ncam atd. při stahování serverů / červená - červená /
Používám verzi - cfg_Zoom_najdiFILM_all.ipk
Velký respekt k vaší práci a znalostem.
s pozdravem
Pokud jsem postupem času neudělal někde chybu, mělo by to stále jít vypnout následujícím způsobem ......
Na hlavním menu najet na nápis ....restartovat *CAM nebo (žluté tlačítko) a uvnitř se skrývá menší podmenu
je tam možnost konverze **CAM ..OFF (červené tlačítko)
doufám že to ještě funguje.
Po každém stažení už by nemělo docházet k převodu.
princip ....((((Je možné že se vymaže skript conv.sh a po případné opětovné aktivaci této funkce se nakopíruje zpět, ale už si nejsem jist))))
Předci jen už tam těch funkcí je mraky a vše jsem řešil jak jsem uměl a vše si nepamatuji. ...(jsem amatér a vždy už asi budu)
Znalosti mám pouze načtené jako samouk. Jinak ....ahoj jsem Standa, pokud tykání nevadí

:!: Po odinstalování a opětovném nainstalování pluginu je nutné si vše aktivovat znovu.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po delší pauze jsem tu s další verzí. Rozdělal jsem postupně několik nápadů a dnes je všechny dokončil. Takže co tu mám. Pohrál jsem si se serverem firecam a trochu ho poupravil. Zjistil jsem totiž, že mění i název vstupní stránky, takže už musím zjisti dalšími příkazy i první stránku. Tak jak je to v této verzi tak to chodí dobře. Otázka je, co bude za pár dní, možná už zítra. Blblo mě stažení po startu, nyní už bez chyby. Přidal jsem funkci která na konci stažení všech serverů kontroluje, aby byly všechny řádky kompletní, pokud u nějakého něco chybí, tak ho vymaže.
Na hlavní stránce kde bylo rádio a TV CZSK m3u, tak jsem ho přejmenoval na (rádio CZ) a něco odstranil, co už nešlo a přidal CZ rádio2. Je jich tam spousta. Po stažení je najdete v adresáři /movie/ pustíte například pomocí mediaplayeru.
Dále jsem přidal do ... Stažení + převod IPTV pro E2 zprávy TV NOVA
Po stažení najdete v settingu mezi kanály pod modrým tlačítkem, mezi oblíbenými.
Mazání opět nulou nahoře.
Pokud si někdo ještě vzpomene, kdysi jsem psal, že jsem našel šikovnou stránku, kde je video ve slušné kvalitě, podobná youtube. Tak z této stránky jsem vytvořil další plugin, který je nyní ke stažení v seznamu pluginů ..ke stažení.
Pojmenoval jsem ho ....najdi BILIBILI
Po instalaci a zapnutí pluginu napíšete nahoru název zpěváka, skupiny atd. a pak vyberete stisknutím, jestli chcete stáhnout seznam jako m3u do /movie/ nebo do settingu. Tento plugin je ve zkušební fázi! Prozatím stáhne každý klip jako VIDEO1 nejlepší kvalita, VIDEO2 horší kvalita a AUDIO zvuk. Bohužel se mě prozatím nepovedlo spojit dva streamy, zvuk plus obraz do jednoho streamu i když už asi tuším jak. Stažení chvilku trvá, možná minutu až dvě. Toť asi prozatím vše. Pokud by někdo nevěděl kde co najde, pomohou přiložené fotky. Před instalací této nové verze pluginu (Zoom), odinstalujte nejprve starou. Na hlavním menu dvakrát zmáčknout nulu a odinstalace proběhne. Hezký večer. :89:

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“