Nejde mi na prijmaci naladit ceske a slovenske programy v HD

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Nejde mi na prijmaci naladit ceske a slovenske programy v HD

Příspěvek od solide »

ahoj, kedze mi po 15.11 prestala fungovat vacsina programov na povodnych SD frekvenciach, chcel som na svojom prijmaci Dreamsky NXP 256 HD /FW 1.31/ , karta Irdeto naladit nove HD frekvencie ceskych a slovenskych porgramov. Zvolil som na Astre 23,5 E vyhladavanie na slepo /Blind Scan/ , prijmac natiahol programy ale CTV HD programy, ani Primu HD a ani Novu HD nenasiel. Ide Smichov, Telka, Barandov a Prima Max. Ked som zvolil priklad transporder 11876 H, zo zoznamu trasponderov kde by mala byt Prima HD, Nova HD pod. a tak mi ukazal ze nema ziadny signal. Neviem co robim zle ale ked som si dal nanovo "Blind hledani" tak mi opat vyhladalo vsetky satelity, mimo ineho aj STV 1 HD, STV 2 HD, vsetky programy Barrandov v HD + Barrandov Muzika a Plus, CTV 1 a 2 na frekvencii 12361/V/29500, Joj , Smichov, Telka. Joj Family HD, MARKIZA iNTERNATIONAL, WAU HD, Prima Comedy Central, Prima MAX HD, zial ostatne ktore by som chcel z balika ceskych a slovenskych nie.
Ked vyhladam tento transporder Prima HD, Nova HD, Dajto HD, JOJ HD, JOJ Plus HD,
23,5°E
a zadam tieto hodnoty:
11 876
H
3/4
29900
, alebo:
ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT 24 HD, ČT Sport HD, ČT:D/art HD
23,5°E
12 344
H
2/3
29900
Tak mi ukaze ze nie je ziaden signal. Neviem v com, moze byt problem a ako postupovat? Prijmac mam cez leto na chate, kde zdielal skylink kartu s AB IP BOxom . Prijmac do 15.11 bezproblemov isiel solo aj doma a vsetky stanice fungovali. Teraz po 15.11 skoro nic nejde. Nebol by niekto taky laskavy a napomohol kolegovi? Stacilo by mi na seba cez PM poslat cislo mobilu, zavolal by som a pri prijmaci by sme sa poradili. Skusal som vselico, preto mi moc teoreticke rady nepomozu. Dakujem za kazdu, dobru radu a pomoc. J


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Nejde mi na prijmaci naladit ceske a slovenske programy

Příspěvek od solide »

ahoj, velmi pekne dakujem za ochotu pomoct, uz som ale na to prisiel sam. Dal som tovarne nastavenie, opat spustil vyhladavanie na slepo a vsetky CZ,SK programy v HD sa zrazu naladili -:) Este raz dakujem za pomoc, resp.ochotu pomoct, vojak sa stara, vojak ma :55:


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Nejde mi na prijmaci naladit ceske a slovenske programy

Příspěvek od solide »

Este sa chcem spytat na jednu vec, nefunguju mi vôbec internetove radia, ked zvolim sietove vyhladavanie a internetove radio, ukaze sa mi server 1-3 a Favorite list , ked dam nastavenie krajiny vyskoci mi hlaska "uzivatel zruseny" a prijmac na urcity cas zamrzne. Ked dam internetovy prehliadac tak mi vyskoci hlaska "change time field" Ma to nejaky vplyv ze som dal prijmac do tovarneho nastavenia? Treba opat nieco nastavit aby fungovali internetove radia a prehliadac ?


Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“