Návrhy na úpravu firmware

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od Radek »

Při špatně zadaném hesle do Wifi sítě hlásí nastavení Wifi připojeno, ikdyž to není pravda.
Při špatně zadaném hesle a nepřiřazení adresy nehlásit Připojeno !!!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
ok2zar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 úno 2010, 02:01
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ok2zar »

Export setingu do XML nebo nejakeho jineho lidskeho formatu - muze vzniknout vice setting editoru

Podpora NFS

Doresit Oscam

Casovani nahravek pres WEBove rozhrani


Uživatelský avatar
Radek Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 435
Registrován: 07 črc 2009, 10:37

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od Radek »

1. V příloze je seznam obrazovek, které by chtěly buď počeštit, nebo češtinu opravit.(Mě osobně ta občasná angličtina či svahilština nevadí). :28:
2. Při prohlížení dat na disku se špatně překresluje obrazovka a zůstavají tam zbytkové znaky.
3. Opravit v Nastavení serveru tlačítko, které bude reagovat na změnu stavu serveru.Nyní je stále ve stavu Zapnout server.Pokud je zapnutý, asi by se mělo změnit na Vypnout server
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dreamsky NXP256 HD, SHOWBOX S-700 PVR (CSLink, SkyLink ICE), HomeCast S3000 CR (Gital), (9E,13E,19.2E,23.5E), par. 2 x 80 cm (Fe, Al), LNB Quad GT-QD40D, LNB Quad GI-204S Platinum X, EMP Centauri DiSEqC 8/1 P.168-W, DiSEqC Golden Interstar 4/1 GI-411
Denji
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 30 led 2011, 12:50

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od Denji »

Vyřešit správu tlačítek na dálkovém ovládání při používaní favoritních skupin.Přepínání mezi favoritními skupinami lze jen červeným tlačítkem a hned pod ním zeleným se mažou programy v těchto skupinách bez jakéhokoliv upozornění,čímž dochází k nechtěným vymazaním programů hlavně ve večerních hodinách.Možná by stačilo,aby se při nechtěném přemačknutí zeleného místo červeného tlačítka,objevilo na obrazovce zdali opravdu člověk chce program odmazat či nikoliv.


stevku
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 11 bře 2011, 19:09

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od stevku »

v extra movie na serveri 9 (movie) nejde zvuk len obraz


kovacikm78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 23 úno 2011, 09:31

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od kovacikm78 »

Posielam pár návrhov pre prehrávanie videa:
1. možnosť nastaviť farbu a veľkosť titulkov. Ak to nepôjde, tak navrhujem zväčšiť font a zmeniť farbu na žltú. Alebo aspoň zvýrazniť orámovaním, pretože často na bielom sú nečitateľné...
2. možnosť prejsť priamo na určitý vybraný čas filmu. Momentálne musím pretáčať. Mohlo by sa využiť tlačítko find...
3. zapamätať si poslednú pozíciu filmu. Mám to na fergusonovi a je to super funkcia... Prehrávač mi automaticky pokračuje tam, kde som prestal...
4. Možnosť vybrať súbor s titulkami.... Hodí sa ak je viac súborov s titulkami (anglické...), alebo nie je rovnaký názov súboru s filmom...

ps: ospravedlňujem sa, ak sú už náhodou tieto funkcionality v živom... neskúmal som to...


ptshaz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 kvě 2011, 15:13

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ptshaz »

Jestli se někdo rozmýšlí a chce to koupit tak si dejte bacha.
Klidně vám prodám ten můj téměř nový kousek a se slevou 1k.


Má někdo kontakt na autory ?
Rád bych se jich zeptal, jak si to představují dál.
Zkouším to pár dní a musím se přiznat, že pokukuji po starém DM7000, který leží vyvrácený v krabici připravený na export do kontíku.

A tak se ptám, jestli není vhodná chvíle, aby se na to vyprdli a zveřejnili zdrojáky s tím, že to třeba někdo dodělá ?


Takže co mně vadí:

1) Fatal
Nefunkční irdeto (skylink ICE 0624).
Variantu Oscam jsem také ještě nerozjel, ani s posledni verzi co je tu na fóru.

2) Fatal
Vypadává za určitých podmínek audio na některých kanálech (je tam vždy napsané Dolby AC3 a nějaký cizí jazyk).
Musím ještě několikrát přepnout kanály tam zpět, nebo dlouho počkat, protože napoprvé nejedou ani ty co chodí normálně.

3) Fatal
Několikrát přestal jet i obraz, důvod neznám.

4)
Chybí streaming do počítače, něco jako dreamstream.

5)
Chybí WEB server pro ovládání z počítače

6)
Chybí FTP server.

7)
Párkrát mi to vytuhlo př přehrávání z USB a přepínání souborů.

8) Low priority
Spíše úsměvné.

Neumí přehrát WAV, FLAC, OGG - zřejmě strašně složité formáty, u kterých se musí platit za licence.

Rychlost a způsob zobrazovaného spektra při přehrávání je směšná a bylo by lepší to mít bez toho.


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ShaMan »

ptshaz píše:Jestli se někdo rozmýšlí a chce to koupit tak si dejte bacha.
Klidně vám prodám ten můj téměř nový kousek a se slevou 1k.


Má někdo kontakt na autory ?
Rád bych se jich zeptal, jak si to představují dál.
Zkouším to pár dní a musím se přiznat, že pokukuji po starém DM7000, který leží vyvrácený v krabici připravený na export do kontíku.

A tak se ptám, jestli není vhodná chvíle, aby se na to vyprdli a zveřejnili zdrojáky s tím, že to třeba někdo dodělá ?


Takže co mně vadí:

1) Fatal
Nefunkční I-deto (skylink ICE 0624).
Variantu Oscam jsem také ještě nerozjel, ani s posledni verzi co je tu na fóru.

2) Fatal
Vypadává za určitých podmínek audio na některých kanálech (je tam vždy napsané Dolby AC3 a nějaký cizí jazyk).
Musím ještě několikrát přepnout kanály tam zpět, nebo dlouho počkat, protože napoprvé nejedou ani ty co chodí normálně.

3) Fatal
Několikrát přestal jet i obraz, důvod neznám.

4)
Chybí streaming do počítače, něco jako dreamstream.

5)
Chybí WEB server pro ovládání z počítače

6)
Chybí FTP server.

7)
Párkrát mi to vytuhlo př přehrávání z USB a přepínání souborů.

8) Low priority
Spíše úsměvné.

Neumí přehrát WAV, FLAC, OGG - zřejmě strašně složité formáty, u kterých se musí platit za licence.

Rychlost a způsob zobrazovaného spektra při přehrávání je směšná a bylo by lepší to mít bez toho.
Než něž koupíš tak si o tom něco přečti , taky by se mohlo stáž že po koupi Babety , by si chtěl aby jezdila na elektřinu protože já auta taky jezdí , aby jezdila 222km na hodinu protože jiná vozítka taky jezdí ...
Celkově ten tvůj příspěvek měl nulovou hodnotu .
Když píšeš na nějakých kanálech tak už snad napiš na jakých kanálech bod 2 , bod 4,5,6 jsme nikde nenašel že by to mělo umět ?


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
michaldrak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: 30 čer 2010, 17:30

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od michaldrak »

ja som spokojny s primacom ale Ftp server je pisany aj na krabici a nejde..., inac u mna spokojnost na 100%


HD-Box 7119, Dreamsky NXP256HD USALS, AZbox S720USB, UPC, Skylink, Samsung LE40B651, Sony Vaio VPCCW1S1E,
Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ShaMan »

Jo box umí přistupovat na FTP server , ale dovnitř nemá přístup přes FTP ,
kdo ví co to je telnet a zná pár linuxových příkazů tak 99% zvládne i bez FTP ,
samozřejmě že jeto méně pohodlné ..


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
ptshaz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 kvě 2011, 15:13

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ptshaz »

ShaMan píše:
ptshaz píše:Jestli se někdo rozmýšlí a chce to koupit tak si dejte bacha.
....
....
....
Než něž koupíš tak si o tom něco přečti , taky by se mohlo stáž že po koupi Babety , by si chtěl aby jezdila na elektřinu protože já auta taky jezdí , aby jezdila 222km na hodinu protože jiná vozítka taky jezdí ...
Celkově ten tvůj příspěvek měl nulovou hodnotu .
Když píšeš na nějakých kanálech tak už snad napiš na jakých kanálech bod 2 , bod 4,5,6 jsme nikde nenašel že by to mělo umět ?
Ale jejda..
Četl jsem dost a protože to vypadalo zajímavě, tak jsem to zkusil, protože ze čtení nejsou zkušenosti.
Já to tak prostě dělám, koupím, sám si zhodnotím a odhodím, pokud je to nutné.
Nejde o motorku, ale nedostatečně naprogramovanou řídicí jednotku.
Myslím, že všichni tady víme, že potenciál to má velký, ale jen to trochu kvoká.

AD 2)
Např. Promo kanal 23.5 ASTRA HD 11719/H/27500 Dolby AC3 German
Ale nakonec se to vysvětlilo.
I přesto, že mám v menu systém nastavené PCM, tak to asi posílá jako AC3 a DAC to prostě nebere, nebo je to nějaká jiná interní chyba.
Vyzkoušel jsem teď ještě i analog a HDMI a to jede ok.

AD 4,5,6)
Vždyť se to jmenuje Návrhy na upravu firmware .........
Opravdu si myslíte, že předpokládám, že by to tam za tohoto stavu někdo někdy dodělal ?

A z té reakce už teď vím jak to skončí.
Koupím irdeto modul, vymažu všechny AC3 kanály a pro jistotu nebudu používat usb na přehrávání.

Když se tak čertíte vy, jak by asi vypadala reakce autorů.


ragde
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 08 črc 2010, 14:10

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od ragde »

vzhledem k nastavovaným filmům na našich stanicích o reklamy ,bych z důvodu nahrávání v noci ,uvítal možnost nastavení vypnutí na více než 2 hodiny - stačř 2,5 hod.


Uživatelský avatar
romik5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 135
Registrován: 17 črc 2009, 00:26
Bydliště: N50°1.687 E14°4.292

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od romik5 »

při vypnutí do pohotovostního režimu dreamsky zamrzne hodiny zůstanou v čase kdy jsem dreamsky vypnul nejde zapnout do.ani na panelu pomůže jedině restart a to vypnutí kolíbkou,(hodiny nastaveny ručně)
pak dreamsky šlape tak jak má do dalšího vypnutí do. je to chyba ve verzi 1.31.
PŘI NASTAVENÍ AUT ČASU HODN VŠE FUNGUJE


ARIVA 200----
ARIVA 100---
technisat mf 4 cc
AB CryptoBox 450 HD
Dreambox 800
SlavoF
Nováček
Nováček
Příspěvky: 134
Registrován: 20 bře 2009, 13:53

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od SlavoF »

:arrow: dorobiť podporu pre USB WiFi TP-LINK TL-WN722N


michaldrak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: 30 čer 2010, 17:30

Re: Návrhy na úpravu firmware

Příspěvek od michaldrak »

Pridat podporu zapnutie vypnutie zariadenia prepojeneho cez Hdmi...anynet, veralink, bravialink...
to by bolo super prosim:-)


HD-Box 7119, Dreamsky NXP256HD USALS, AZbox S720USB, UPC, Skylink, Samsung LE40B651, Sony Vaio VPCCW1S1E,
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“