HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
vivolt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2009, 20:43

HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od vivolt »

pls na FW 2.12.15 nejde YouTube? Dakujem


Kasr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 18 srp 2009, 20:32

Re: HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od Kasr »

Komu dakujes? Googlu, ze nejde? Neboj, oni sa budu snazit dalej, aby po updatoch fw to opät neslo.


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od By.Bob »

Panove ono neni jednoduche neustale reagovat na zmeny co jini ip streamu a nebo jinych streamu. To.by mohl vycházet FW každý den. Je taky slušnost ocenit praci vývoje a poděkovat a ne jen co pořád nejde. Vsichni se snazi pro vas delat co jse da.
Bud te trpělivý ono se to opravi.
Děkuji.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
vivolt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2009, 20:43

Re: HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od vivolt »

Kasr píše:Komu dakujes? Googlu, ze nejde? Neboj, oni sa budu snazit dalej, aby po updatoch fw to opät neslo.
Kasr dakujem za odpoved ktoru napisal napr. ByBob neviem co je natom ked ti niekto venuje minutu na odpoved. Dakujem


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od efendy55 »

nič v zlom ale ,stále nechápem čo všetci vidíte na tom youtube cez satelit ??? ked mám na to pc a hdmi priamo na telku ako klonovanú obrazovku . mám to úplne bez starostí , obraz ako hovädo, za dve sekundy napíšem čo hladám kliknem PLAY a pozerám to na telke len taký fukot . :D obdivujem trpezlivosť tvorcov softu sa stým stále zabávať . :spim:


Všetko4K,Linux E2
vivolt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 28 úno 2009, 20:43

Re: HDBOX FS-9105 YouTube nejde

Příspěvek od vivolt »

efendy55 píše:nič v zlom ale ,stále nechápem čo všetci vidíte na tom youtube cez satelit ??? ked mám na to pc a hdmi priamo na telku ako klonovanú obrazovku . mám to úplne bez starostí , obraz ako hovädo, za dve sekundy napíšem čo hladám kliknem PLAY a pozerám to na telke len taký fukot . :D obdivujem trpezlivosť tvorcov softu sa stým stále zabávať . :spim:
Mas upnu pravdu je to lenivost
Nechce sa mi pustat eeebox ktory mam hned vedla HDBOXU a ten ma pripojeny na domace kino
:46:


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9105 PVR“