fw 2.11.16

Odkaz na stažení firmware a diskuze k aktuálnímu firmware.

Moderátor: By.Bob

dano01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 20 úno 2009, 12:20

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od dano01 »

mabuze píše:
dano01 píše:
mabuze píše:Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:
Zatiaľ plná spokojnosť s FW 2-11-16, timeschift funguje ok, epg v poriadku ....- kukni sa aký používaš usb klúč- podľa mňa je ten tvoj pomalý....
Myslím že USB kluc je ok,ako som uš pisal z firmvare v2.10.86 funguje bez problemov.

Keby som sa s tým nestretol, tak ti to neradím, tiež v nejakom predošlom FW - už si nepamätám, mi to blblo- ked som dal starší FW tak to šlo ok, potom som vymenil USb kľúč za vysoko-rýchlostný a odvtedy nemám žiaden problém. Vyskúšaj to...., prípadne aby zbytočne si neinvestoval, tak si ho požičaj... :jednicka:

ps- a ešte zaujímavejšie je aký USB kľúč sa použije keď tam chceš nainštalovať Enigmu-2- , aby ti to z neho bootovalo , ale to niekedy inokedy....


Noro C Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 323
Registrován: 14 dub 2010, 17:05

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od Noro C »

Ten to fw ide ok. Len keby v ďalšom fw opavili prehdavač médii stále sa posúva zvuk pri prehrávaní divixov bolo by to super.


HDBOX9105+,HDBOX9105,HDBOXenibox, formuler f1,f3
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od grantec »

pri enigma2 a usb kluci zalezi aj na sposobe formatovania. Pri win os je potrebne volit -predvolene hodnoty pre FAT32 . inak enigmu vobec uboot nemusi vidiet, aj ked disk detekuje. AK by si logoval cez telnet nasiel by si usb target 1 , files 0 - to je znak zleho formatovania . aj to je asi umenie - sformatovat . a to este nehovorim o tom,ze jednoducho niektore diskove zariadenia nemusia byt v uboot vobec podporovane. s tym ani nik nemoze rata . je to pri sucasnej palete usb diskov jednoducho nerealizovatelne.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od generator »

--> EPG improved
??? Kde jak? Nic nevidím EPG stále stejné. Našel jste někdo nějaký improvement??

--> Upgraded Shortcut menu : Shortcut 2nd version.(New Icon and Style is adapted)
Co mně na HD-Box schází je nastavení intenzity průhlednosti u nfoboxu. Není na to nějaký hack?


Uživatelský avatar
mabuze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 bře 2010, 22:59

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od mabuze »

dano01 píše:
mabuze píše:Timeshift nepoužitelny,obraz v kuse seká v SD prehrávaní,aj HDbox je celkovo spomalený či v listovani EPG alebo aj v menu.Po návrate k v2.10.86 je to ok.Robí to aj vám alebo len ja mam taký lenivý box :90:
Zatiaľ plná spokojnosť s FW 2-11-16, timeschift funguje ok, epg v poriadku ....- kukni sa aký používaš usb klúč- podľa mňa je ten tvoj pomalý....
Vymazal som "var" cez RCC nastavil tovarenske a len potom natiahol novy firmware,až po tomto postupe je všetko ok vrátane timeshiftu :106: inač dik za odpoved


zdent
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 08 pro 2009, 08:17
Bydliště: Tábor

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od zdent »

style78 píše:
zdent píše:Zjistitl jsem ještě, že ať je media server nastartovaný nebo stopnutý, tak v obou případech mohu na PC namapovat (připojit) HDD receiveru (ve výchozím stavu je media server stopnutý)! Na PC mám Windows 7 Pro. Že by další bug? :D
Nemyl si Media Server co je vlastne DLNA pristup s priamym pristupom cez siet.
V nějaké verzi 2.10.xx ale bez nastartovaného média serveru nešel na PC HDD z receiveru namapovat! Od té doby jsem to už nezkoušel až teď. Takže se omlouvám za mylnou informaci. :37:


tedysek5
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 09 bře 2010, 21:34

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od tedysek5 »

Pouzivam tuto verzi fw + oscam 7860 a pri rychlem prepinani programu box zamrzne, pomuze jen delsi stisknuti tlacitka vyp./zap. na DO. Box se vypne, pri zapnuti dojde k restartu boxu


HD-Box-EniBox, HD-Box 9105, SatElita 2000HD, Oscam, Astra 23,5
generator
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 14 bře 2012, 13:02
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od generator »

Už jsem našel ten EPG improvement. Už se to nezasekne "zámrzem", který šel vyřešit dlouhým stiskem tlačítka vypnutí. už to padne do loaderu a v něm to i zůstane. Vyřeší to pouze vypnutí ze zásuvky. Rady, jako že nastavit EPG ukládání na interní disk/síťový disk, nepomáhají.
Nevím co to s tím EPG stále je, proč to výrobce neřeší?!?


karoltm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 26 říj 2011, 19:55

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od karoltm »

Aku verziu oscam pouzivate? Ja som skusal 7976, 6918 a 7411. Vsetky som uspesne pouzival predtym okem 7976. Tu som stiahlo aby som otestoval, ci nova verzia pojde. Problem je, ze pocas prepripanania zamrzne cely primac a pomoze len navtrdo vypnut :(. Cital som ze vyssie, ze mal niekto podobny problem, ale nie je zatial k tomu odpoved. Tak ak niekto vie, tam mi prosim skuste pomoct. Vopred vdaka


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9105 PVR“