Coolstream Neo 2 x ICE karta

Diskuze o přijímačích Coolstream ZEE, NEO a Twin.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
doky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2010, 21:19

Coolstream Neo 2 x ICE karta

Příspěvek od doky »

Dostal sa mi do rúk Coolstream NEO kde je origo image 2.04 s NewCS + MgCamd stiahnutý odtiaľto z downloadu. V príjimači bola vložená jedna ICE karta a v podstate to fungovalo, až na problém, že pri prepnutí na CT1 HD, CT2 HD stroj zamrzol a používali teda SD verzie týchto kanálov
( napr. Markiza HD, Dajto HD idú v pohode).
Dostal som k tomu aj ďalšiu ICE kartu, na ktorej je uhradený SP, ale nepoužívala sa asi trištvrte roka. Vložil som ju namiesto pôvodnej ICE karty, poslal 2x reautorizáciu, no nenabehla. Nechal som ju teda zatiaľ tak, na laboráciu s iným camom. Pôvodne som mal len zámysel, že povolím tiež emm na spodnú čítačku a vyskúšam, či by to fungovalo na dve ICE súčasne kôli regionalizáci, tak to chce známy používať.

Pokiaľ by ste boli ochotní poradiť, potreboval by som vedieť, ako vyriešiť súčasné čítanie 2x ICE so spoľahlivým zápisom emm na karty, zamrznutie pri niektorých HD kanáloch pri súčasných camoch, alebo či by problém vyriešila zmena image na 2.14 + DOScam v23 pre original image 2.14. Neviem ako sú nastavené čítačky v tom doscame. Prípadne jednu ICE používať v režime caid 0624 a druhú 0D96.

dik


doky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2010, 21:19

Re: Coolstream Neo 2 x ICE karta

Příspěvek od doky »

Zatiaľ funkčné s originál image 2.14 + DOScam v23 pre original image 2.14.


Odpovědět

Zpět na „Coolstream ZEE, NEO a Twin - Diskuze“