OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
NafNaf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 29 dub 2012, 22:07

OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od NafNaf »

gatecomputers píše:- aktualizace 28.4.2012 -
1. OSCam svn6642 z 27.4.2012 (nakonfigurován pro Skylink ICE/Výměna karty [0D96] ; pro HDBOXy 9200/9300 dolní čtečka ; do konfiguráků přidán nový program Eurosport 2 HD)
2. Mcas ze 17.4.2012 (všechny karty) !!! pro nový firmware verze 1.10.13 ze 7.2.2012 a vyšší, nepoužívejte na starších firmwarech !!!
3. Xcam ze 6.3.2012
4. aktuální klíče (EMU) pro Mcas z 27.4.2012 (keydata.tmp,coconut.dat)

Diky, naformatoval jsem uzivatelsky data v pristroji, restartnul, nahral posledni pluginy, ale u vsech programu mi to psalo program zakodovan. Vypnul jsem tedy oscam a nechal zapnuty mcas, jede mi vsechno krome CT4 - stale pise program zakodovan... Tak nechapu, restart pristroje nepomohl - hdbox 7110 s poslednim fw btw. Jeste zkusim starsi pack pluginu...

pozdeji...
Nevim proc, ale od ty chvile co jsem do boxu vrznul tyhle pluginy se box chova dost divne, nedetekuje usb hdd, nereaguje na dalkac a startuje se tak tri, ctyri minuty... po dvou minutach se objevi logo hdbox, pak zase dlouho nic..... cerna obrazovka, DO nereaguje, predtim se mi to nikdy nestalo za ten tyden co ho mam doma... rovnez prestalo fungovat EPG, nepomohlo ani smazat vsechny kanaly a naladit je znova :(


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od grantec »

do downloadu nam nepis . presunul som ta .
Najskor - Oscam vyzaduje internetove pripojenie . Koli korektnemu startu, inak bude startovat aj 5 minut. Prijimac nacitava cas z TP a Oscam z internetu . Pre rychly start boxu je dobre:
Natsavit si pouzivanie letneho casu . Teda vybrat spravne casove pasmo.
Oscamu pomoze jedine internet. Z ntp serveru taha cas. Cas potrebuje, aby vedel spravne interpretovat zapisy na karte a vyhodnocovat cinnost.
Udalosti , ktore popisujes svedcia aj o preplnenej pamati. Sposobovat to nemusia len pluginy , niekedy staci pouzit fintu - stlac EPG a potom tlacitko FAV - pre ulozenie epg dat zvol neexistujuci disk - bud sietovy disk, alebo HDD. Prijimac restartni .
Trosku by sa mozno zislo aj preriedit stiahnute pluginy. Pouzivas ozaj vsetky ? pri volbe spustania pluginu existuje aj moznost nepouzivany zmazat. Ze ? Jejda. Zrazu je viac miesta.
Samozrejme plati aj to , co kolega v prispevku uviedol . Posledny komplet plugin je urceny pre fw z februara 2012 a novsieho .
Co sa tyka CT4 - tak ak je nastavene pouzivanie srvid - tak tam len mozno chyba SID . Ja filtrovanie podla SID nepouzivam .
Sucasne pouzitie OScam-u s Mcas a Xcam - nevidim dovod . Aspon u teba nie. Server si postavit asi nevies , tak preco sa nevzdat oscamu a nepouzivat len Mcas +Xcam ?


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
NafNaf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 29 dub 2012, 22:07

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od NafNaf »

Omlouvam se za psani do downloadu.

CT4 mi asi po hodine najelo, ted uz tam mam stejne CT4HD, takze pohoda. Internet jsem mel pripojenej pres lan kabel celou tu dobu, takze nevim proc to nacitani trvalo neskutecne dlouho. Vymazat ostatni pluginy jsem samozrejme zkousel, ale chovalo se to stejne. EPG se mi nakonec nacetlo, musel jsem ale projit kazdej program a zmacknout OK - nenacitalo se to automaticky (predtim jsem to nikdy delat nemusel).

Ted mam v pluginech jen Mcas a programy zatim jedou v poradku. K cemu slouzi plugin xcam?

Mam jeden problem, pokud nastavim nahravani pres EPG, nahravani se spusti, ale pak me uz nenecha zmenit kanal, protoze jej nahrava, nepotrebuju nejakej dalsi plugin pro soubezny nahravani a sledovani programu? Jeste dneska jsem nahraval soubezne 3 HD programy a sledoval 4ty :))


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od grantec »

Pri spusteni nahravania obsadis tuner - dalsi program pojde uz len z toho isteho transporderu. keby si mal dvojtuner, bolo by to ine .
Xcam sluzi na pripojenie na vzdialeny server s kartou - ako klient.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
NafNaf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 29 dub 2012, 22:07

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od NafNaf »

grantec píše:Pri spusteni nahravania obsadis tuner - dalsi program pojde uz len z toho isteho transporderu. keby si mal dvojtuner, bolo by to ine .
Xcam sluzi na pripojenie na vzdialeny server s kartou - ako klient.
Diky za info, ale nemuzu souhlasit, jeste vcera jsem soucasne nahraval 3 HD programy - Nova sport HD, CT HD, Eurosport HD a sledoval dokumenty na dalsim programu. Testoval jsem jestli to pristroj zvladne a vsechny tri nahravky jsou v poradku a jsem si jisty ze jsem je nahraval ve stejnou dobu - po zmacknuti STOP mi menu ukazalo ktere neharavani chci zastavit.
Teprve nyni mi hdbox funguje jakoby mel jen jeden tuner (on ho asi ma, ale teprve ted se tak chova, predtim nebyl problem nahravat 3 programy najednou a prepinat sledovani ostatnich programu - nejen ze sejneho transporderu). Az nyni vidim sedive nazvy programu v seznamu pri nahravani...


warkiller
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 31 srp 2011, 10:18

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od warkiller »

Kde prosim Vas najdem aktualne subory oscam.services a oscam.srvid pre kartu CSLink 0d0f ?
Prave som si trochu rozchodil OSCAM na tomto boxe, len nieco mi z karty ide a nieco nie a pletie
si to JOJ s NOVA HD, nesedia mi tam tie SID kody, CT4 napodiv ide OK, ten asi zostal bez zmeny,
ked bolo to velke preladovanie a stahovanie kanalov u Skylinku.

P.S.
Dempsey + Grantec, vdaka za skvele navody na ozivenie boxu po neuspesnom upgrade, vyskusal som ich dnes a naozaj funguju :) :87: :55:
(Format var som pred upgrade urobil ale nepomohlo, po upgrade na FW v.29 to box nezvladol, tak prisiel na rad RS232 a putty erase + usb boot cez konzolu)


SAT boxy: VU+DUO, HD-BOX 7110, Ariva 200HD, DM500S klon, Tevii S660, Skystar2 V2.3
Paraboly s motorom: Gibertini 100cm + SG2100A+IBU,Offset 140cm + Opticum 3800+IBU, PF180cm+A/E+MTi-AP8
Paraboly Multifocus: Maximum E85 + Diseqc Opticum DGS10/1+ 8xLNB
jjara
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 10 bře 2010, 21:25
Bydliště: Pod Javorinú a Lopeníkem

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od jjara »

ab-forum.info
oscam.services a oscam.srvid - dj Banderas.Je třeba registrace.


Xtrend 8000,HD Box 7110
warkiller
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 31 srp 2011, 10:18

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od warkiller »

Vdaka, uz som nasiel, na AB-fore som registrovany, len este to chcelo trochu upratat a aktualizovat. :115:
(aj by som tie konfigy sem prilozil, len neviem ako - asi nemam opravnenie pridavat subory priamo na forum alebo cosi take....) :roll:


SAT boxy: VU+DUO, HD-BOX 7110, Ariva 200HD, DM500S klon, Tevii S660, Skystar2 V2.3
Paraboly s motorom: Gibertini 100cm + SG2100A+IBU,Offset 140cm + Opticum 3800+IBU, PF180cm+A/E+MTi-AP8
Paraboly Multifocus: Maximum E85 + Diseqc Opticum DGS10/1+ 8xLNB
amadeus-r Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 13 dub 2015, 14:37

Re: OSCam+MCAS komplet plugins pro HDBOX -problem s CT4

Příspěvek od amadeus-r »

grantec píše:do downloadu nam nepis . presunul som ta .
Najskor - Oscam vyzaduje internetove pripojenie . Koli korektnemu startu, inak bude startovat aj 5 minut. Prijimac nacitava cas z TP a Oscam z internetu . Pre rychly start boxu je dobre:
Natsavit si pouzivanie letneho casu . Teda vybrat spravne casove pasmo.
Oscamu pomoze jedine internet. Z ntp serveru taha cas. Cas potrebuje, aby vedel spravne interpretovat zapisy na karte a vyhodnocovat cinnost.
Udalosti , ktore popisujes svedcia aj o preplnenej pamati. Sposobovat to nemusia len pluginy , niekedy staci pouzit fintu - stlac EPG a potom tlacitko FAV - pre ulozenie epg dat zvol neexistujuci disk - bud sietovy disk, alebo HDD. Prijimac restartni .
Trosku by sa mozno zislo aj preriedit stiahnute pluginy. Pouzivas ozaj vsetky ? pri volbe spustania pluginu existuje aj moznost nepouzivany zmazat. Ze ? Jejda. Zrazu je viac miesta.
Samozrejme plati aj to , co kolega v prispevku uviedol . Posledny komplet plugin je urceny pre fw z februara 2012 a novsieho .
Co sa tyka CT4 - tak ak je nastavene pouzivanie srvid - tak tam len mozno chyba SID . Ja filtrovanie podla SID nepouzivam .
Sucasne pouzitie OScam-u s Mcas a Xcam - nevidim dovod . Aspon u teba nie. Server si postavit asi nevies , tak preco sa nevzdat oscamu a nepouzivat len Mcas +Xcam ?
Prosím tě,jak to je s tím časem v boxu a v oscam?V boxu změním,ale v oscamu?Díky


Odpovědět

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-7110 HD PVR“