fw 2.11.16

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fw 2.11.16

Příspěvek od grantec »

fw 2.11.16
--> Standby function changes :
--> 1 x Power Button Normal Standby
--> 2 x Power Button Deep Standby
--> Auto Deep Standby disabled ! (removed)
--> Menu - Configuration - A/V Output Setting :
--> Power Saving in Standby Mode :
--> OFF : normal Standby, ON : Deep Standby
--> EPG improved
--> Slomotion function improved (Start with << >> Button, Stop with Play Button)
--> Auto Power off improved during Recording :
--> After 1 Min . Auto Power off when finished recording
--> Overlap Timer-Recordings without Pause
--> Timer not working when freeTV is being used : Solved
--> Blindscan & Auto Search function improved
--> Auto Find function improved :
--> Service Search : Auto Find with RED Button
--> Upgraded Shortcut menu : Shortcut 2nd version.(New Icon and Style is adapted)
--> Internet Radio+ : Including more categories like Pop, Rock, R&B, Dance, etc.. :
--> INFO Button for add. more category
--> Weather Forecast not working : Solved
--> CI+ function improved
--> Audio Language fixed
--> Timeshift bug fixed
--> fixed “slow, freezing, and hang-up” matters
--> Many hangup points fixed


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
radiomars Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 30 dub 2012, 17:08

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od radiomars »

Zdravím,přešel jsem po chvíli váhání z firmware2.10.67 na současný 2.11.16 a zatím v základu
funguje.Čekal jsem na reakce nebo chyby tohoto vydání zde na foru ale zatím nic.
Na verzi 2.11.16 už mě zase funguje počasí i You Tube,další věci jsem zatím netestoval ale
vypadá to že bude chodit i nová verze Web Zealu,měl jsem na flešce staší která šla načíst i
spustit prohlížeč ale nezobrazuje se korektně.Prohlížeč šel normál. vypnout bez zámrzu což
se mě v dřívějších verzích stávalo.Už někdo testoval nahrávání nebo další záležitosti
této verze?Nemohl jsem se např.dostat na aktualizační web pluginů,hlásí mě to operace selhala.
Připojení na sít je pochopitelně v pořádku.tak nevím zda jde o náhodnou poruchu nebo to
není funkční.R.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od grantec »

je to funkcne, len treba po kazdom prehrani fw znovu zapisat url
:arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 898#p90898


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Pastoman Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 115
Registrován: 19 kvě 2011, 06:43

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od Pastoman »

radiomars píše:Zdravím,přešel jsem po chvíli váhání z firmware2.10.67 na současný 2.11.16 a zatím v základu
funguje.Čekal jsem na reakce nebo chyby tohoto vydání zde na foru ale zatím nic.
Na verzi 2.11.16 už mě zase funguje počasí i You Tube,další věci jsem zatím netestoval ale
vypadá to že bude chodit i nová verze Web Zealu,měl jsem na flešce staší která šla načíst i
spustit prohlížeč ale nezobrazuje se korektně.Prohlížeč šel normál. vypnout bez zámrzu což
se mě v dřívějších verzích stávalo.Už někdo testoval nahrávání nebo další záležitosti
této verze?Nemohl jsem se např.dostat na aktualizační web pluginů,hlásí mě to operace selhala.
Připojení na sít je pochopitelně v pořádku.tak nevím zda jde o náhodnou poruchu nebo to
není funkční.R.
Asi sa akurat pracovalo na serveri a triedili sa pluginy,nové pluginy sú v tej zložke a adrese ako boli teda_:
reviservis.sk/up a staršie boli presunute do zložky old kôli prehladnosti aj tie sa daju stiahnuť z adresy:
reviservis.sk/old :89:


radiomars Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 30 dub 2012, 17:08

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od radiomars »

Díky za info,aktualizační server už se mě podařilo spustit v pohodě.Zkoušel jsem stáhnout i aplikaci
čas v rohu na obrazovce,taky funguje a ovládá se tl. exit.Zapnu jeho plugin a odstranění z obr.
řídím právě exitem a opačně stiskem -zapínám čas.
Zkoušel jsem i nahrávání na flešku 8Gb,funkce bez problémů.Připojil jsem i 2,5 HD 500Gb,vypíná se
při st/by do klidu.
Snad se přechod k poslednímu firmware vyplatil,zatím jsem spokojen protože vše zatím jede bez vady.
Dlouho jsem setrvával u verze .67 a i se vracel jako ostatní a snad nebude už třeba.Ostatní funkce o
kterých nepíšu jako editace programů,prohlížeč,běžný provoz se zdá už bez mrznutí přijímače možný.


Uživatelský avatar
Neipori
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 15 led 2012, 09:50

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od Neipori »

Zatím jedu už týden bez problémů.


exe854
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 21 kvě 2012, 16:09

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od exe854 »

este by niekto mohol dat odkaz na stiahnutie ;)


jjara
Nováček
Nováček
Příspěvky: 98
Registrován: 10 bře 2010, 21:25
Bydliště: Pod Javorinú a Lopeníkem

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od jjara »

exe854 píše:este by niekto mohol dat odkaz na stiahnutie ;)
Sekce Download-HDBOX.


Xtrend 8000,HD Box 7110
fuky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 23 lis 2012, 08:04

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od fuky »

mne na tejto verzii nefunguje EPG


Hd box 9105+
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od Thomik1 »

fuky píše:mne na tejto verzii nefunguje EPG
Ale funguje , jen to chce pěkně smazat starý setting a dát si tu práci a naladit programy znova.


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
fuky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 23 lis 2012, 08:04

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od fuky »

diky uz to slape ..pomohol reset a nanovo vyhladanie programov ..len to triedenie je des


Hd box 9105+
radiomars Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 30 dub 2012, 17:08

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od radiomars »

Navážu na poznatky,ano EPG s novým naladěním funguje ale zjistil jsem jiný problém.U starší verze
firmware jsem v EPG na libovolný program najel a stisknutím OK se vybavila volba přehrát,nahrát,
kterou jsem využíval např.při výběru co nahrát nebo pokud čekám až začne na jiném programu pořad
který chci vidět a koukám zatím na něco jiného.Nefunguje mě to nebo máte někdo taky stejný problém?
Jinak po několika dnech testů si na tento nový firmware zatím nemohu stěžovat,přijímač má podle mě
zatím dobrou stabilitu.


piril Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2008, 10:46

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od piril »

Je to spis dotaz k 7119,ale je to uplne to stejne.Kdyz chci restartovat podrzenim tlacitka k vypnuti,tak v predeslych fw se bezproblemu restartnul,ale ted se jen sekne a nejde nastartovat.Musim to odpojit z elektriky.Dela vam to take? Diky moc.


|AzBox S720USB|DM500|AzBoxHD Elite|E2 OpenPLI 2.1|13E,19,2E,23.5E,1W|Seagate Free Agent GO 320GB|Samsung LE40A686|
Uživatelský avatar
TMK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 03 pro 2011, 17:44

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od TMK »

Ahoj, je nějaká šance, že zabudovaný multimediální přehravač jednou přestane roztahovat vše na 16:9? Nejenže je obraz deformovaný, ale navíc mám pocit, že to zbytečně přístroj zatěžuje (nekoukatelně se to cuká). Já tomu opravdu nerozumím, vždyť je to celkem zásadní problém, který dělá přehravač celkem nepoužitelný (většina avi a mkv je ořez na 21:9 nebo něco takového, pixel 1:1), je to tam od začátku, kdekdo už si tu na to stěžoval a je to tam stále. Nebo se to dá někde vypnout? Ale kde a jak? Díky, T.


HD-BOX FS-7110 HD PVR (fw 2.11.16) + Skylink HD Irdeto (přes MCAS)
piril Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 22 pro 2008, 10:46

Re: fw 2.11.16

Příspěvek od piril »

Nevim jestli se mi to zda,ale u tohoto fw oproti 2.10.67 se zhorsil obrazovy vystup.Zda se mi to,ze uz to neni tak ostre.Muzete mi to potvrdit nebo vyvratit? Jde to hodne videt u HD programu.


|AzBox S720USB|DM500|AzBoxHD Elite|E2 OpenPLI 2.1|13E,19,2E,23.5E,1W|Seagate Free Agent GO 320GB|Samsung LE40A686|
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-7110 HD PVR“