SRT titulky se nezobrazují

Nastavení a vše kolem HD-BOX IRD-8000HD PVR Irdeto,linux.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
epidemicus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 18 srp 2013, 07:47

SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od epidemicus »

Dobrý den všem, potřebuji pomoci. Všude čtu, že tento model přehrává srt titulky, které jsou stejně pojmenované jako film. Mě se bohužel nezobrazují. Chtěl bych přehrát film ze síťového disku s titulky. Titulky se nepřehrají ani z flash disku.

Další otázka je na internetové služby, které jsem v průvodci zaškrtnul, aby se nahrály, ale v doplňcích se nic nezobrazilo. Tedy žádné youtube.

Předem moc děkuji za všechny reakce.


epidemicus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 18 srp 2013, 07:47

Re: SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od epidemicus »

Nikdo neporadí s titulky? Už nevím čím to :-)


jenda^^
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2013, 19:19

Re: SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od jenda^^ »

Osobně jsem na nic nepřišel a skoro mám pocit, že to bude chyba ve firmwaru.
Když přijímač dorazil, tak se u některých filmů titulky zobrazovaly. Sice ne u všech, občas zmizely třeba po pozastavení videa, chybělo Š a Ž, ale nějak to fungovalo. Ale to tam byl nějaký prehistorický firmware - tuším, že jeho číslo končilo něčím jako 11. Přijímač se často zasekával apod., tak jsem se rozhodl aktualizovat na fw 2.11.61 a od té doby se titulky nezobrazují nikde. Ani u filmů, kde to dřív fungovalo.
Zkoušel jsem různé pojmenování souborů, krátké názvy, soubory v kořenové složce, několik znakových sad... ale nic nepomohlo.


epidemicus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 18 srp 2013, 07:47

Re: SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od epidemicus »

Bohuzel mam stejny pocit a nevidim ze by se neco resilo nebo byl v planu update. Nemate nejake jine info? Jsem timto pristrojem docela zklamany. Recenze na netu vubec neodpovidaji a podpora ze strany sapro je nedostacujici.


1medvidek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 úno 2012, 00:23

Re: SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od 1medvidek »

Ahoj, potvrzuji ten samy problem jako zde pisete vsichni / srt i youtube /.
Bylo by uz na case, aby opravili firmware a dali ho pro upgrade na Sapro.
Je to ostuda ze oni na to kaslou a pristroj nevykonava to, co je jinak v jeho moznostech.
Jsem na to velmi nastvany.
Mejte se vsichni a dejte nekdo vedet co noveho.


Wolfsteen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 14 kvě 2012, 20:47

Re: SRT titulky se nezobrazují

Příspěvek od Wolfsteen »

Ono obecně se tento přijímač jako multimediální přehrávač používat nedá. Prý je to kvůli certifikaci IRDeto. Několikrát jsem to řešil se Saprem a výsledek nikde. Pro zobrazování Š a Ž se musí změnit kódování toho srt souboru. Ono je to ale stejně jedno, protože se po čase začne u filmů rozcházet zvuk s obrazem...


Odpovědět

Zpět na „Diskuze - HD-BOX IRD-8000HD PVR“