Jak provest update firmware ?

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
sullysun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 led 2012, 10:26

Jak provest update firmware ?

Příspěvek od sullysun »

Zdravím, mam problem a nevím jak ho vyřešit, vyměnil jsem novou kartu na skylink (skylink vyměna) a žena mi pomačkala zakladni nastaveni, tovarni nastavení prostě všechno, takže jsem všechno nastavoval na novo ale nemužu provest update firmwaru, předtím to nebyl problem všechno krasne šlapalo, teď jsem zkoušel snad všechny verze co jsem našel od nejstarších po nejnovější ale pokažde když soubor označim a kliknu napíše mi NEDOSTUPNY , dělám to přes usb a fak už nevím :51: pokud někoho něco napadne budu rád za každy názor, děkuju


Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od Honk76 »

sullysun píše:Zdravím, mam problem a nevím jak ho vyřešit, vyměnil jsem novou kartu na skylink (skylink vyměna) a žena mi pomačkala zakladni nastaveni, tovarni nastavení prostě všechno, takže jsem všechno nastavoval na novo ale nemužu provest update firmwaru, předtím to nebyl problem všechno krasne šlapalo, teď jsem zkoušel snad všechny verze co jsem našel od nejstarších po nejnovější ale pokažde když soubor označim a kliknu napíše mi NEDOSTUPNY , dělám to přes usb a fak už nevím :51: pokud někoho něco napadne budu rád za každy názor, děkuju

A o jaký se jedná příjmač?By jsi neprozradil?


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od Steiner »

viewtopic.php?f=367&t=8964
viewtopic.php?f=367&t=8963
na kartu skylink vyměna odporúčam pre S300 firmware v25:
viewtopic.php?f=371&t=9855


„Cross of Iron“
dano01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 20 úno 2009, 12:20

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od dano01 »

No ja odporúčam firmware z 5.júna 2012 ver.31, so Skylink kartou výmena ICE funguje bez problémov- Schowbox S300 platinum, chce to ale urobiť nový setting prg. :jednicka:


dlhovlado
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 bře 2012, 10:58

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od dlhovlado »

sullysun píše:Zdravím, mam problem a nevím jak ho vyřešit, vyměnil jsem novou kartu na skylink (skylink vyměna) a žena mi pomačkala zakladni nastaveni, tovarni nastavení prostě všechno, takže jsem všechno nastavoval na novo ale nemužu provest update firmwaru, předtím to nebyl problem všechno krasne šlapalo, teď jsem zkoušel snad všechny verze co jsem našel od nejstarších po nejnovější ale pokažde když soubor označim a kliknu napíše mi NEDOSTUPNY , dělám to přes usb a fak už nevím :51: pokud někoho něco napadne budu rád za každy názor, děkuju
V odpovediach nie je ako si poradiť s tým označením súboru a tý, že to odpíše , že je nedostupný ?????


sullysun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 led 2012, 10:26

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od sullysun »

tak jak už tu psal kolega nade mnou, satelit i karta fungujou bez problemu, jedine co mi nejde je upgrade firmware, předtím to šlo normalně a měl jsem několik verzí, jenže po tom tovarním a zakladním nastavení mi žadnou verzi nechce brat a tváři se že žadna novějsí verze není i když mu ji na usbčku davam pod nos, to je ten problém, upgradě firmwaru


Lachym123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 10 lis 2010, 11:24

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od Lachym123 »

Zdravim
Měl jsem stejný problém.V S300 jsem měl v25 a nešla předělat USB ani přes kabel.Našel jsem řešení, stahl jsem z internetu S300PLATINUM_PVR_ALLF_09182010.rar http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=90&t=3750 nahrál na usb a provedl upgrade.
a vše začalo fungovat.hned jsem nahral jiny soft v31 v bez problému.Snad to někomu pomůže.


Laco68
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 pro 2011, 19:54
Bydliště: Slovensko

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od Laco68 »

Niečo podobné sa mi stalo na S500, nevedel som spraviť upgrade firmwaru z 25 na 31. Vypol som vzadu sieťový vypínač, vložil USB zapol a už to šlo. Všetko fachčí OK.


Showbox S500 Platinum, fw: v0031, karta ICE
sullysun
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 led 2012, 10:26

Re: Jak provest update firmware ?

Příspěvek od sullysun »

Lachym123 píše:Zdravim
Měl jsem stejný problém.V S300 jsem měl v25 a nešla předělat USB ani přes kabel.Našel jsem řešení, stahl jsem z internetu S300PLATINUM_PVR_ALLF_09182010.rar http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=90&t=3750 nahrál na usb a provedl upgrade.
a vše začalo fungovat.hned jsem nahral jiny soft v31 v bez problému.Snad to někomu pomůže.
tak pomohlo toto, co s tím bylo nevím ale když jsem se díval na verzi, co jsem měl v s300 tak to bylo divoke, každa součast měla jinou verzi, ale nevadí už to jede, dik :115:


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“