irdeto karta

Diskuze o firmware.

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Přepsání hlavičky nepomohlo. Nahrání přes kabel mi nešlo, ale používal jsem k tomu SatEditer, takže tam mohla být chyba. Dnes jsem poskládal a vymazal programy a také jsem vymazal klíče. Ale Emu mám vypnuté. Zasunul jsem flešku a skusil nahrát dříve uloženou zálohu. Nic. Tak jsem udělal novou zálohu kanálů a tu skusil nahrát a ono to šlo. Musím říct, že se mi ulevilo. S300 mám doma čtyři a třídit to v každém zvlášť se mi nechce, když to jde jednodušeji. V čem byl zakopaný pes netuším.


raven14
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2011, 16:45

Re: I-deto karta

Příspěvek od raven14 »

Dobrý deň, v prvom rade vám všetkým chcem popriať veselé a šťastné sviatky. Potrebujem pomôcť s týmto nepodareným softom S300PLATINUM_PVR_A623V30-2_BETA.rar, nahral som ho do prijímača zistil som pri používaní, že sa pri nahrávaní a prehrávaní zasekáva a to je pre mňa veľký problém. Chcel som nahrať starší soft a prijímač vypisuje nedostupný, tak som skúsil ten istý soft - vypisuje to isté, tak som skúsil rs232 a nič satelit nekomunikuje. Prosím poraďte mi ako dostať tento soft preč z prijímača. Ďakujem.


cendo230 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21 pro 2011, 18:39

Re: I-deto karta

Příspěvek od cendo230 »

Dobry den,

tiez som skusal novy S300PLATINUM_PVR_A623V30-2_BETA, a postrehol som co ostatni, nevie pracovat so starymi zalohami. Co sa tyka downgradu, treba prv nahrat staru verziu (ja som daval tuto) S300PLATINUM_PVR_A623V0014_20090904 a az potom sa viete vratit k inej vyssej starsej verzii a pouzit staru zalohu kanalov a klucov. Ocividne je zmena v najnovsej verzii a tiez som postrehol pokles pocetu transponderov (daju sa dovytvorit nove) a ktovie co vsetko sa pomenilo, snad finalna verzia bude co najskor. (zasadne vzdy po nahrati noveho softu robim reset na tovarenske nastavenia)

:)


Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

Tento fw je k zlosti. Při sdílení se seká a zamrzá obraz. Nejhorší je, že se nejde vrátit na starou verzi fw ani pomocí flash disku ani kabelem. SatEditer i X Down jsou na tom stejně. Na obrazovce TV je napsáno: "Počkejte chvíli .....data přijímána &" ...a nic. Zkoušel jsem i starší výše zmíněnou verzi, ale výsledek se nedostavil.
:90:


rhavlis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 70
Registrován: 10 led 2011, 11:53

Re: I-deto karta

Příspěvek od rhavlis »

Dá se vratit nahranim cele zalohy ROM (2M) (soubor ALLF). Jen tak jsem vratil soft S300PLATINUM_PVR_A623V0025_20110106. Tady je na S-300 Platinum.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


SHOWBOX S-300 Platinum, HD-BOX FS-9105, AB IPBox 55 HD
vitax
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 17 pro 2011, 22:01

Re: I-deto karta

Příspěvek od vitax »

Ahoj. Nahrál jsem tento FW a stejně jako jiní co zde psali své příspěvky, tak ani mně nejde kromě Čt24 nic! Navíc nelze FW přehrát žádným jiným. Ani přes USB a ani RS kabelem! Už nevím co s tím mám dělat??!! Poraďte prosím. Děkuji.


Thhom
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2011, 17:16

Re: I-deto karta

Příspěvek od Thhom »

vitax píše:Ahoj. Nahrál jsem tento FW a stejně jako jiní co zde psali své příspěvky, tak ani mně nejde kromě Čt24 nic! Navíc nelze FW přehrát žádným jiným. Ani přes USB a ani RS kabelem! Už nevím co s tím mám dělat??!! Poraďte prosím. Děkuji.
Kurňa vy jste líný číst, to není možný už se to tady o pár příspěvků výš řešilo. Tady je odkaz:

http://www.openboxforum.cz/viewtopic.php?f=86&t=9338


Drtikol.CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 11 pro 2011, 10:26

Re: I-deto karta

Příspěvek od Drtikol.CZ »

to rhavlis: dík za užitečnou radu. To pomohlo. ;) Už jde vše, jak má.
to Thhom: s tím čtením jsi na tom stejně, nebo špatně vidíš.


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“