Oscam

Dotazy začátečníků pro přijímače Coolstream Trinity a Tank.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
Diga Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 čer 2017, 13:52

Oscam

Příspěvek od Diga »

Zdravím...
Přečetl jsem zde několik příspěvků ohledně oscam...
pokud by nevadilo, nastínil bych zde svůj problém.
Mám Coolstream Tank / Image NG-Neutrino-HD / verze 3.10 beta... ( to ještě není můj problém :96: )

problém:
Mám zasuvný modul Skylink ready Irdeto CI+... Tento je zasunut v zadní časti přístroje. Problém je v tom, že když přepnu kanál z Astry 23,5 na Astru 19,5 tak program hraje, ovšem když se vrátím na Astru 23,5 nejde obraz a přes MENU,CI modul nereaguje. Musím ho celý vytáhnout a pak zasunout z5. Pak už reaguje ,ale píše to chybu karty, kterou musím několikrát vytáhnout a zasunout, aby jí to načetlo. Podle mne je problém v nastavení " OSCAM" mám tuto verzi ( oscam-svn11381-cool2-webif-dvbapi-emu )... nejsem zběhlý v tomto a proto pokud by bylo jen trochu možno, potřeboval bych poradit krok za krokem, co kde stáhnout, kam nainstalovat a co přesně a jak přepsat...
Pokud kartu přesunu do interní čtečky na přední straně zařízení, problém u přepínání mezi družicemi zmizí, ovšem nedekóduje zase všechny programy na Skylinku ... Film+ , Filmboxy a pár ostatních...

pokud by se zde našel někdo s trpělivostí, budu velmi rád...
Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten stavit se osobně, budu jěště radši.
Jsem z Děčína a telefonní kontakt není problém po předchozí dohodě zde.

Všem díky i třeba jen za přečtění.
Později zde nahodím to, jak bylo postupováno a zda i vyřešeno. Třeba to pomůže i někomu dalšímu :jednicka:


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Oscam

Příspěvek od marsim21 »

Tak vyzkoušej vyměnit binárku za jinou, zda si myslíš že to problém vyřeší. Myslím si že oscam nebude mít nic s tímto společné.
Tank stále mám, ale již jej mám ve skříni a měl jsem v něm doscam. Modul jsem nikdy nepoužíval . :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
vlada Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 57
Registrován: 15 led 2009, 11:24
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Oscam

Příspěvek od vlada »

A co má společného Oscam s dekodovacím CI modulem ?
Díky za info. :?: :D


Odpovědět

Zpět na „Coolstream Trinity a Tank - Dotazy začátečníků“