Nahrávání na USB flash disk

Diskuze pro přijímače Coolstream Trinity a Tank.

Moderátoři: matchboxx, EnoSat, esmiran

Odpovědět
Motokozel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 12 úno 2014, 21:45

Nahrávání na USB flash disk

Příspěvek od Motokozel »

Zdravím, mám týden nový přijímač Coolstream HD2 Trinity. S přijímačem jsem spokojený, zatím šlape podle mých představ. Mrzí mě ale jediná věc, že neumí nahrávat na USB flash disk, resp. jsem nikde neobjevil možnost jak toho docílit. Prosím o radu, jestli je nějaká cesta, jak na flash disk nahrávky ukládat. Díky za odpovědi.


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávání na USB flash disk

Příspěvek od dempsey »

Skús to takto. Je to síce postup zo starších modelov, ale nevidím dôvod aby to nefungovalo tak isto
viewtopic.php?f=313&t=9486


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávání na USB flash disk

Příspěvek od EnoSat »

Motokozel píše:Zdravím, mám týden nový přijímač Coolstream HD2 Trinity. S přijímačem jsem spokojený, zatím šlape podle mých představ. Mrzí mě ale jediná věc, že neumí nahrávat na USB flash disk, resp. jsem nikde neobjevil možnost jak toho docílit. Prosím o radu, jestli je nějaká cesta, jak na flash disk nahrávky ukládat. Díky za odpovědi.
pripojeny USB vidis v menu ako sda

Obrázek

cestu k nemu si zvolis v menu

Obrázek


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
Motokozel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 12 úno 2014, 21:45

Re: Nahrávání na USB flash disk

Příspěvek od Motokozel »

Díky za návod k nahrávání na USB flash disk. Pouze jsem flashku zformátoval místo FAT32 na exFAT, takže nahrávám soubory až do velikosti vloženého disku. Ještě jednou díky.


Odpovědět

Zpět na „Coolstream Trinity a Tank - Diskuze“