Stránka 2 z 3
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 17 pro 2012, 21:27
od grantec
Zaporne hlasy na hdbox ?
Sak mozu byt, urcite s hdboxom niesu vsetci spokojny. nieje to tragedia . Mne hdbox funguje ,aj ked som nedavno musel 9200 hw upgradovat koli 12070 - dal som ho po troch rokoch konecne rodicom .
Ja pouzivam 7110 a 7119 . Tie mi idu, poznam vsetky muchy .
O par ludoch, ktorym som ich doporucil viem,ze ich pouzivaju tiez a nemaju problem . Vselico by som si vedel na hdboxe inak predstavit, ale som rad, ze to funguje, nespekulujem. Skytec je na tom urcite rovnako . Nedavam ziadne minus ani na hdbox, ani na skytec- vsetko je to jeden cert. Ze si da niekto namahu dat minus na hdbox - asi nemaju co robit , potom vypisuju na fora a davaju minusy . Biznis tym nezachrania . Ide sa dalej . Nakoniec. moze to byt aj tak, ze to video ,ktore ziska najviac minusov dostane ako odmenu Skytec napodobenina :)
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 17 pro 2012, 22:45
od Steiner
Alebo kosenie trávnika u mňa doma.
Ale len vtedy keď moja žena nebude doma.

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 18 pro 2012, 07:48
od Pastoman
[quote="grantec“ . Ide sa dalej . Nakoniec. moze to byt aj tak, ze to video ,ktore ziska najviac minusov dostane ako odmenu Skytec napodobenina :)[/quote]
@Grantec:Co uz tak ked nebude Showbox tak sa uspokojim aj s tvojou alternativou.
A to kosenie travnika si Steiner vyhod z hlavy!!!

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 18 pro 2012, 18:43
od Pastoman
@dempsey- Je tu nejaká slabá navštevnosť

, to tu máš iba piatich Hdboxákov čo sťahujú zo serveru a dali mi hlas?

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 18 pro 2012, 20:51
od dempsey
Podľa nás je návštevnosť ideálna. My nesúťažíme s nikým. Robíme to pre seba :-)
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 14:44
od dpabox
Preinstaloval som HDBOX 9100 na aktualny softver 1.11.16, instalacia prebehla v poriadku. Po instalacii som dal factory reset a z USB kluca nahral zalohu pred tym vytvorenu.
Pokusam sa teraz nainstalovat zo serveru reviservis.sk/up aj aktualny plugin MCAS a OSCAM. Po stlaceni OK mi stale vypisuje " proces zlyhal " Je nejaky problem so serverom ? Minuly tyzden som to realizoval na HDBOX 9200 uplne bez problemov. Vdaka
Pastoman píše:@dempsey- Je tu nejaká slabá navštevnosť

, to tu máš iba piatich Hdboxákov čo sťahujú zo serveru a dali mi hlas?

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 16:07
od grantec
so serverom nieje problem . aspon teda o tom neviem .
problem je ,ze minuly tyzden si pouzil inu siet pre update.
ak pouzivas wifi providera, ktory vsetkych pusta von cez jednu IP naraz, nemusi to fungovat.
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 16:24
od Pastoman
@grantec: Server je v poriadku teraz som skusil stiahnuť Mcas a inštalácia prebehla uspešne.
@dpabox: Možnosti že ti to nejde su tri:
1.to čo vravel grantec?
2.alebo si mi dal negatívny hlas vo vianočnej súťaži video yutube kde prezenrujem tento server a neprešiel si serverovým filtrom negatívneho hlasu?
3.alebo si nehlasoval vo vianočnej súťaži vôbec a neprešiel si serverovým filtrom potenciálneho pozitívneho hlasu?
Keď je problém, tak reakcia je okamžitá že?

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 17:08
od grantec
nestras - ziadny filter tam nieje.
viem o tom,ze su problemy, ak pouzivatel ma wifi providera , teda nie internetove pripojenie so standartnym pristupom - vsetky potrebne porty volne.
obcas sa stane chyba pri zadavani znakov v adrese url .
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 17:24
od Pastoman
No však to je to! Nepozrú

si poriadne moje video z návodom a potom zadajú url ZLE

!

Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 19:15
od Steiner
namiesto:
reviservis.sk/up
zadaj:
reviservis.sk/old
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 22:41
od dpabox
.... je vecer a az teraz som sa dostal k PC citam odpovede ..... adresy som skusal obe, urcite pisane spravne tak ako uvadza Steiner. Som na normalnej domacej LAN sieti tak ako mam uvedene v podpise - ziadne wifi pre satelity. Hlasovania vo Vianocnej sutazi som sa zucastnil a dal som kladny hlas. HDBOXy 9200 a 9100 su moje preferovane satelity a nemam problemy, az na tento posledny ... zajtra skusim premiestnit satelit na to miesto , kde som pred nedavnom instaloval pluginy na HDBOX 9200 kde to islo.....
Steiner píše:namiesto:
reviservis.sk/up
zadaj:
reviservis.sk/old
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 22:49
od grantec
potrebujes mat volny preklad portov , aby si sa na update dostal .
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 23:08
od dpabox
S routrom co mam som uz dlhe mesiace nic nerobil, mam domacu siet, ktora sa vyuziva aj s Popcornom A200, ktory sluzi aj ako datove ulozisko pre HDBOXy ...
grantec píše:potrebujes mat volny preklad portov , aby si sa na update dostal .
Re: 1.11.16 a Oscam, xcam
Napsal: 19 pro 2012, 23:11
od grantec
no uz ma nic nenapada.
zadavas tu adresu cez Menu - plugins a modre ?
a na server pre fw mas pristup ?