Stránka 2 z 3

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 23 pro 2014, 14:35
od toprun
Nevšiml jsem si omezení velikosti obrázku 800x600 pix.
screenshot.png
Výstřižek1.jpg
Tak jsem to udělal. Seznam tam mám, ale musím družici znovu proskenovat. Co je ještě špatně?
screenshot.png

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 23 pro 2014, 16:17
od grantec
sak to natiahni do pc novym Dreamsetom (program na editaciu) , nastav ho na spravne API, odmaz jeden nepotrebny program, daj ulozit a zpatne odosli do boxu . Same to opravi .

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 23 pro 2014, 17:06
od peso007

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 23 pro 2014, 19:15
od toprun
DS znám a používám (v 2.4.2) Nastavený je viz screen. Vyzkouším co radí grantec. Určitě to nebude můj poslední dotaz k tomuto boxu, i když jsem přečetl snad vše, co se tu o něm píše. :roll:
Výstřižek.PNG
Jdu dodělat ty oblíbené. Zatím děkuji a přeji všem krásné a pohodové Vánoce. :89:

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 23 pro 2014, 20:37
od grantec
Oblubene su FAV . Je to jediny zoznam, ktory pouzivam. Zvykni si nan aj ty. Vyhodou boxu je, ze pozna FastScan - Daj si cez FastScan naladit skylink . Jeho programova skupina sa ti objavi vo FAV.
Neutrino vypada zo zaciatku akoze tazsie ako enigma2 , ale je to len dojem .

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 11:47
od toprun
Nechci zakládat nové vlákno, tak se zeptám tady:
Včera večer se mi TANK při sledování programu z ničeho nic kousl a nereagoval na DO. Na displeji svítila hláška: Neutrino: 137, pomohl jen tvrdý restart. Řekne mi někdo co to bylo za chybu? Co se mu nelíbilo? :) Díky.

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 12:33
od grantec
Nastav si vyssiu uroven debugu ako default a musis odlsedovat.
Obcas tu chybu na starsich vyhodil, nikdy som ju neskumal.

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 15:07
od toprun
No já bych to normálně taky neřešil. Ale nepřišel jsem zatím na to, co mám kde špatně nastavené (v boxu nebo v DreamSetu). Po každém restartu boxu musím znovu proskenovat družice. Seznam oblíbených tam mám, ale ani jeden program v nich. Teprve, když proskenuju družice, tak se tam programy objeví tak, jak jsem je setřídil v PC. To mě docela deptá. Kdyby se na to byl někdo ochotný kouknout třeba přes TeamViewer, byl bych vděčný.
Box (služby) mám nastavený takto:
screenshot.png

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 17:26
od peso007
Nemaš seting stahnuti s Vu+?
Ak ano,problem bude tam.

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 18:37
od grantec
poslat z dreamsetu .
dat cez Menu - Nastroje znovu nacitat zoznam progrmaov a restartnut .
Priznam sa, pouzivam len skylink setting, neriesim prenos z ineho systemu .

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 22:23
od toprun
peso007 píše:Nemaš seting stahnuti s Vu+?
Ak ano,problem bude tam.
Kdepak. Poctivě jsem proskenoval družice, pak stáhnul do boxu, v DreamSetu setřídil oblíbené a poslal do boxu.

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 22:38
od toprun
grantec píše:poslat z dreamsetu .
dat cez Menu - Nastroje znovu nacitat zoznam progrmaov a restartnut .
Priznam sa, pouzivam len skylink setting, neriesim prenos z ineho systemu .
Z jiného systému jsem nic nepřenášel. Dělal jsem to jak popisuješ, až na ten restart na konci. Až seberu psychickou odvahu, tak vyzkouším. :roll:
Ono naskenovat těch 9 družic, co používám, nějaký čas zabere.

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 29 pro 2014, 23:56
od grantec
no a verziu sw v prijimaci ?

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 30 pro 2014, 15:32
od toprun
Mám v podpisu. :roll:

Re: tank vymaže všetky programy

Napsal: 30 pro 2014, 17:21
od grantec
jj- podpisy ja necitam .
nastav si dreamset ako typ fw - Neutrino Plus (API4) a uloz nastavenie.