Stránka 2 z 2

Re: Penthouse 1 HD CZ

Napsal: 12 bře 2017, 19:30
od MarekO
Ve čtečce Octagonu to také nešlo a někde výše jsem psal,že mám Irdeto kartu.Zkusím ještě ten servis.Chtěl jsem pouze aby to chodilo když už se za to platí.
Jinak díky za rady.

Re: Penthouse 1 HD CZ

Napsal: 12 bře 2017, 19:42
od efendy55
tak len CAM modul ktorý to umožnuje odomknúť , lebo ako som ti písal nie každý modul to podporuje pre IRDETO karty , tak isto ako box s UNI čitačkou , tam to tiež nejde . alebo skylink ready box , ale tie velmo nepoznám ,takže s tým ti už ja neporadím . niektorý predajcovia to urobia bez problémov aspon u nás v B.B. tak to ti potom nemohlo ísť ani LEO ked nemáš odomknutú kartu ...

Re: Penthouse 1 HD CZ

Napsal: 13 bře 2017, 23:55
od vlado6161
kartu vloš do primača daj čitačku a maturite retink a 18+ namiesto ???? daj oooo