Stránka 2 z 2

Re: novy multicas 18.2.2010

Napsal: 26 úno 2010, 14:10
od theruck
tak toto je asi najvacsia osveta ku ktorej som sa tu docital. dakujem

Re: novy multicas 18.2.2010

Napsal: 20 zář 2011, 11:23
od nafta
Dempsey nebo někdo, nevíte jak upravit priocaid v Multicase(klient CCCam) pro Sky Italia. Nechci, aby četl z Caid 093B ale z 0919. Už jsem zkoušel různé varianty úpravy pře notepad, ale stále tma. Verzi multicasu s fixed SKY IT viewtopic.php?f=159&t=3004&hilit=multicas+sky+italia , neumím nainstalovat. Vždy jsem to dělal jen přes Az. Děkuji za váš čas