Re: MaZ - nelze uložit kanálový list
Napsal: 29 dub 2010, 21:36
ta rezervacia nejde ani mne. ten novy maz 3.0 mi nefunguje na viste tak dobre ako 2.3. dost casto mi hadze vselijake errory
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=4948
Maz je spusteny len raz, s boxom vobec nie som spojeny, editujem offline. Aj tak to na Viste nefunguje. XP v pohode.skopecant píše:Me to delalo, pokud jsem mel otevrene ftp ci telnet pripojeni mimo Maz, nebo pokud byl Maz pusten vickrat, docela dlouho nabiha a ta druha ci treti instance neni videt na liste ale pouze v task manageru.. Po restartu a opravdovem spusteni programu pouze jednou funguje, navic verze 3.0 mnohem lepe. I kdyz porad se mi nedari provest rezervaci nahravani a musim to resit pres webinterface coz je na dost dlouho, nebo nekdo nejake reseni jak resit rezervace na dalku?