Stránka 2 z 3
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 19 lis 2010, 13:46
od merida7
frcko73 píše:na win7 to pekne blbne....vacsinou to nejde ani mne.....a tiez neviem preco...

Ide to aj s WIN7, navod je tu
viewtopic.php?f=163&t=6359
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 19 lis 2010, 13:57
od krokodill
Jak už jsem psal, nejde to ani podle tvého návodu (děláno přesně podle něj, krok po kroku). Zkoušel jsem to i tak, že jsem winďousům nastavil uživatelský účet a heslo a stejně to nešlo. Takže uvidíme při dalším FW, nebo snad na Édvojce. Ale ta se nějak přestala asi vyvíjet, bo je nějak dlouho klid po pěšině. Asi ty urážky některejch jedinců ze začátku udělaly svoje...
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 19 lis 2010, 16:00
od visper
Ani mě se ještě nepodařilo přemluvit Win7 ke spolupráci s Azboxem. Ten návod podle merida7 mi pomohl k tomu aby si Win7 rozuměly s ostatními stroji XP v síti. Azbox chce heslo a opačně z PC Win7 není vidět. Ostatní XP mašiny s ním komunikují obousměrně.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 19 lis 2010, 16:24
od krokodill
Ovšem největší gól je, že se mi úspěšně daří připojit na cizí počítače v síti

Rozvedl jsem totiž net asi do ještě pěti domácností v baráku, abych internet zbytečně neplatil sám a k asi dvěma se v pohodě dostanu až k jejich tajným obrázkům a neslušným videím

Jen do mejch W7 nic

Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 19 lis 2010, 17:30
od visper
krokodill píše:Ovšem největší gól je, že se mi úspěšně daří připojit na cizí počítače v síti

Rozvedl jsem totiž net asi do ještě pěti domácností v baráku, abych internet zbytečně neplatil sám a k asi dvěma se v pohodě dostanu až k jejich tajným obrázkům a neslušným videím

Jen do mejch W7 nic

Jo, to znám. Když mne soused nepozdravil, tak měl rozházené papíry z tiskárny po celém obýváku. :)
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 20 lis 2010, 20:31
od shibal
visper píše:krokodill píše:Ovšem největší gól je, že se mi úspěšně daří připojit na cizí počítače v síti

Rozvedl jsem totiž net asi do ještě pěti domácností v baráku, abych internet zbytečně neplatil sám a k asi dvěma se v pohodě dostanu až k jejich tajným obrázkům a neslušným videím

Jen do mejch W7 nic

Jo, to znám. Když mne soused nepozdravil, tak měl rozházené papíry z tiskárny po celém obýváku. :)
Vispere, tak do tebe bych to fakt neřekl

Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 22 lis 2010, 14:34
od merida7
Vsetko je vec nastavenia zdielania a zabezpecenia. Ci je to XP alebo WIN7. Samozrejme WIN7 to ma ovela sofistikovanejsie, preto je to aj bezpecnejsi system ako XP.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 22 lis 2010, 14:47
od merida7
krokodill píše:Jak už jsem psal, nejde to ani podle tvého návodu (děláno přesně podle něj, krok po kroku). Zkoušel jsem to i tak, že jsem winďousům nastavil uživatelský účet a heslo a stejně to nešlo. Takže uvidíme při dalším FW, nebo snad na Édvojce. Ale ta se nějak přestala asi vyvíjet, bo je nějak dlouho klid po pěšině. Asi ty urážky některejch jedinců ze začátku udělaly svoje...
Este raz si to skontroluj, niekde robis chybu. V Zdielani musi mat skupina Everyone uplny pristup. V zabezpeceni musi mat skupina Everyone nastavene Citat a vykonavat,Zobrazit obsah priecinka a Citanie.
A nezabudni vypnut zdielanie chranene heslom
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 22 lis 2010, 15:02
od visper
Tak nevím... Skupině Everyone jsem povolil snad všechno včetně vytahování procesoru z objímky a pořád to chce po Azboxu heslo.

Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 10:33
od frcko73
u mna to iste......
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 10:57
od merida7
prihlasujes sa do WIN7 ako uzivatel s heslom alebo bez hesla?
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 11:47
od visper
merida7 píše:prihlasujes sa do WIN7 ako uzivatel s heslom alebo bez hesla?
Bez hesla.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 13:39
od cvoky007
a mas povoleneho uzivatela guest ?
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 15:05
od visper
Guest povolen. Win7 jsou prostě nedobytné. Zajímavé že XP počítače v siti se do nich dostanou. Azbox se do XP taky dostane.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 16:06
od cvoky007
a ako mas nastavene share permissions a security na dany adresar ? (najlepsie nastavit v oboch pripadoch everyone - change pripadne full control)