Stránka 2 z 2

Re: AZBOX Elite HD nic nenaladi

Napsal: 25 bře 2011, 20:19
od visper
Aktivace se zobrazuje právě "odkomentováním" (bez křížku jsou aktivní). Newcs musí být správná verze, nejlépe s označením full.

Re: AZBOX Elite HD nic nenaladi

Napsal: 25 bře 2011, 20:24
od rarasek
zjisteno, ze na portu mujazboxip:1001 neni nic (server docasne nedostupny...jeste mrknu nmapem, zda jsou vubec nejake open porty krom ssh a telnetu, ktere jsem otevrel v nastaveni).
Honza