Stránka 2 z 2

Re: AZ Box jako Média Centrum

Napsal: 03 říj 2011, 18:33
od VTronik
Já myslím, že zbytečně komplikovaně řešíš nikoliv příčinu, ale následek. Pokud máš špatný signál DVB-T, soustřeď se na vyřešení zlepšení kvality tohoto signálu a máš po starostech (anténa, její umístění, koax, konektory, zesilovač atd.). Obzvláště, pokud jsi jinak s AZ spokojen. Nic potom nebrání tomu, aby šel signál jak do AZ tak do TV například přes obyčejný rozbočovač. Můžeš potom bez problémů jiný pořad sledovat a jiný nahrávat. Stejně by tě to zřejmě neminulo i s jiným přístrojem na místě AZ. Předpokládám, že vyřešení zlepšení kvality signálu může být i levnější než vše to o čem tu přemýšlíš.

Re: AZ Box jako Média Centrum

Napsal: 03 říj 2011, 18:43
od visper
Já si myslím totéž. Kvalitu DVB-T tuneru Azboxu nemohu posoudit, nikdy jsem ho neměl, ale nepamatuji se, že by si někdo na to stěžoval.