Stránka 2 z 2

Re: SATELITNÍ PŘIJÍMAČ vs. TELEVIZOR

Napsal: 24 lis 2011, 22:22
od prying
Dělám to tak, protože jsem amatér a dočetl jsem se, že Maz je nejlepší nástroj. Zítra nebo o víkendu až dorazím domů na to zkusím mrknout.

Re: SATELITNÍ PŘIJÍMAČ vs. TELEVIZOR

Napsal: 29 lis 2011, 10:09
od prying
Ještě jedna otázka. Není pro přetahování filmů z boxu do PC pomocí kabelu, lepši RCC než TC?

Re: SATELITNÍ PŘIJÍMAČ vs. TELEVIZOR

Napsal: 29 lis 2011, 11:39
od Beam
imho je to jedno.. oboje asi pojede pres ftpd v boxu

Re: SATELITNÍ PŘIJÍMAČ vs. TELEVIZOR

Napsal: 29 lis 2011, 11:45
od prying
Ok, dík. Myslel jsem, že drátem to bude rychlejší než přes wifi, ale už to jede v kuse od večera. :roll: