Re: Konec platnosti a zápisy na kartu.
Napsal: 23 úno 2010, 19:37
ako rozlíšim full od nefull?
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=4711
Ďakujem za radu, za chvílu to skúsimvikino píše:nainstaluj a povol MultiCAS, ostatne zakaz. Ked ti pridu zapisy, mozes sa vratit na to co si mal (newcs+mgcamd), alebo nainstaluj dempseyho zalohu s povolenymi zapismi.
Kessn píše:visper píše:Musíš mít spuštěný newcs a v počítači dáš http://adresaboxu:1001 a potom příkaz sub. Je to tady už 100x.
Čau jak má zjistit zápisy na kartě SkylinkMám v PC program RCC jak to v něm zobrazit
A v PC prej mám zadat adresu AZboxu , ale kde ji mám zjistit a kam ji mám zadat do prohlížeče
Nemůžu to tady najít prej je to tady 100X , ale kde
Děkuji všem za rady a pomoc se zobrazením zápisů.
Dík LS.
Nevíte někdo jak to zjistitKessn píše:visper píše:Musíš mít spuštěný newcs a v počítači dáš http://adresaboxu:1001 a potom příkaz sub. Je to tady už 100x.
Čau jak mám zjistit zápisy na kartě SkylinkMám v PC program RCC jak to v něm zobrazit
A v PC prej mám zadat adresu AZboxu , ale kde ji mám zjistit a kam ji mám zadat do prohlížeče
Nemůžu to tady najít prej je to tady 100X , ale kde
Děkuji všem za rady a pomoc se zobrazením zápisů.
Dík LS.
Láďo, píšeš otázku pod jasnou odpověď, máš to přece tam... otevři webbrowser( Explorer, Firefox, Operu....) a dej tam:Kessn píše:Nevíte někdo jak to zjistitKessn píše:visper píše:Musíš mít spuštěný newcs a v počítači dáš http://adresaboxu:1001 a potom příkaz sub. Je to tady už 100x.
Čau jak mám zjistit zápisy na kartě SkylinkMám v PC program RCC jak to v něm zobrazit
A v PC prej mám zadat adresu AZboxu , ale kde ji mám zjistit a kam ji mám zadat do prohlížeče
Nemůžu to tady najít prej je to tady 100X , ale kde
Děkuji všem za rady a pomoc se zobrazením zápisů.
Dík LS.
Dík LS. :sad: