Stránka 1 z 1

Vu+ SOLO SE V2

Napsal: 07 srp 2015, 14:07
od edob
Chcem kúpiť prijímač Vu+ SOLO SE V2. Pre ovládanie bol v recenzii doporučený plugin VTI 8.2.2. Vie niekto, či je už v prijímači, alebo ho treba dodatočne inštalovať? Prípadne kde sa dá stiahnuť? A je vôbec potrebný pre sledovanie Skylink-u?

Re: Vu+ SOLO SE V2

Napsal: 08 srp 2015, 08:52
od grantec
VTI 8.2.2 nieje plugin, ale system .
do systemu bude treba doinstalovat plugin - na citanie kariet napriklad doscam v25

Re: Vu+ SOLO SE V2

Napsal: 28 srp 2015, 16:33
od VTronik
Při doinstalování pluginu jede Skylink i na originálním image od VU. To jen pro úplnost. Otázkou je pouze, kterou kartu Skylinku je možné použít přímo ve čtečce a pro kterou je nutný modul (karty M7 s blokací sw čteček).

Re: Vu+ SOLO SE V2

Napsal: 29 srp 2015, 09:45
od edob
Nainštaloval som VTI 8.2.3. Funguje OK. Mám ešte problém s nahrávaním a timeshtift. Keď chcem spustiľ timeshtift, píše mi Timeshtift nie je použiteľný. Keď chcem priamo nahrávať, hlási, že HDD nie je nájdený, alebo nie je inicializovaný. Ale na pripojenom flash disku je video a to sa spustiť dá. Flash je formátovaná na FAT32. Pri pokuse o formát v prijímači je naformátovaná časť inač nepoužiteľná - v PC sa nedá zobraziť ani preformátovať. Otázka teda je ako to spraviť bez formátovania v prijímači. Poradí, prosím, niekto?