trinity duo PIP
Napsal: 22 úno 2016, 22:29
dnes mi dosla z ellana predkonfigurovana novinka DUO.
po dlhom laborovani som zistil, ze PIP-ko sa zapina tlacitkom HELP. problem je, ze ked chcem cimkolvek prepnut program (sipky, cislice, CH+-), tak sa automaticky vypne aj PIPko.
je potreba cosi donastavovat, ci je problem v image?
kazdy tuner ma samostatny koax z LNB a v prijimaci je image: NG-Neutrino-HD 3.10 NG: dd41880, CST: 43bf709
Sat Jan 16 18:27 CEST 2016
po dlhom laborovani som zistil, ze PIP-ko sa zapina tlacitkom HELP. problem je, ze ked chcem cimkolvek prepnut program (sipky, cislice, CH+-), tak sa automaticky vypne aj PIPko.
je potreba cosi donastavovat, ci je problem v image?
kazdy tuner ma samostatny koax z LNB a v prijimaci je image: NG-Neutrino-HD 3.10 NG: dd41880, CST: 43bf709
Sat Jan 16 18:27 CEST 2016