Stránka 1 z 1

CDROM

Napsal: 13 pro 2009, 17:04
od BextrH
Mohl by mi prosím někdo objasnit, na co je v Správci souborů položka CDROM a UPNP. Napadlo mě, že při připojení k PC se ikona CDROM použije na CDROM v PC, ale asi to je na připojení externí mechaniky. Ale také tam je nápis CD in, asi na nějaké vložení, možná jako do virtuální mechaniky. Předem díky-kdo odpoví.

Re: CDROM

Napsal: 13 pro 2009, 17:35
od schmegea
po připojení externí mechaniky se položka CD zpřístupní.

Re: CDROM

Napsal: 13 pro 2009, 17:50
od BextrH
Musí to být original externí mechanika, nebo to může být normální mechanika přes IDE to USB kabel?

Re: CDROM

Napsal: 13 pro 2009, 20:56
od monkus
vyskusaj, uvidis, imho ano.

Re: CDROM

Napsal: 14 pro 2009, 17:23
od BextrH
odskoušeno dnes, DVD-ROM Asus přes IDE--USB kabel. CD In a out je na vysouvání CD, tak jsem si nakonec odpověděl sám vyskoušením.