Stránka 1 z 1
abzox + notebook s externím DVB-S2 tunerem
Napsal: 17 pro 2009, 20:16
od c3412933
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. Už mám doma azbox se skylink kartou. Chtěl bych si ještě k notebooku přikoupit externí dvb-s2 kartu. Chtěl bych využít card sharing, ale chtěl bych se vás zeptat jak to vlastně funguje. Je mi jasné že na azboxu nastavím a spustím server. Na notebooku asi předpokládám že bude nainstalovaný klient. Chtěl jsem se zetpat, jak to pak vlastně funguje na tom nb. Funguje to s každým tunerem, potřebuju nějaký speciální přehrávač ?
Re: abzox + notebook s externím DVB-S2 tunerem
Napsal: 22 pro 2009, 08:57
od kapitan.iglo
Myslím, že by mohla fungovat kombinace Skystar HD2 (USB) + ProgDVB5 (nebo 6) + ACamd 0.615. Konfigurace serveru NewCS a camd (ACamd) clienta je třeba zde
viewtopic.php?f=163&t=3129&start=0
Nebo by pak by šel ještě použít na AZ nějaký Cccam server a na straně Skystar třeba Hadu (cccam client) Doufám, že nekecám :)
Re: abzox + notebook s externím DVB-S2 tunerem
Napsal: 28 pro 2009, 16:46
od dendy77
viewtopic.php?f=76&t=4386 tuto som posledne dni nieco podobne riesil a nakoniec sa mi to podarilo doriesit, takze si prejdi ten thread.. je tam viacero tipov aj zaver nakoniec ktorym sposobom som to finalne rozbehal...