Stránka 1 z 1
FTP nahrání FW
Napsal: 09 led 2010, 11:12
od MAYER
Prosím jde pomocí FTP nahrát do boxu nový FW? Pokud ano, jaký soubor kam? Díky!!!
Re: FTP nahrání FW
Napsal: 09 led 2010, 11:38
od j3nda
patch.bin musi byt v korenovem adresari na usb, takze ho tam pres ftp klidne nahrajes, ale nespustis aktualizaci
Re: FTP nahrání FW
Napsal: 09 led 2010, 19:07
od pipiviki
Jde to.
Cesta- 0:/DATA/usb1/sda1/- nakopíruješ patch bin.
Potom modré tlačítko 11-nastavení - upgrade firmvare, rozbalíš, vybereš USB, dáš OK a musí to najít.
Všechno.
Dal jsem tam 0.9.4219 takhle. Mám MSI 2,5 s WD BEWT 320G.
Re: FTP nahrání FW
Napsal: 09 led 2010, 20:22
od j3nda
a k cemu je to dobry? vzdyt staci pak jen restart a pak se to muze udelat vcetne formatu app. area, tak aby to bylo nacisto. ale pouze pres ftp to nejde
Re: FTP nahrání FW
Napsal: 09 led 2010, 21:29
od tesik
j3nda píše:a k cemu je to dobry? vzdyt staci pak jen restart a pak se to muze udelat vcetne formatu app. area, tak aby to bylo nacisto. ale pouze pres ftp to nejde
Proc to delat jedoduse kdyz to jde slozite....
