VFD
Napsal: 01 úno 2010, 17:39
Chcel by som sa opýtať ohľadom displeja na mojom Elite včera večer došlo k tomu že som nechtiac vytiahol prijímač zo zásuvky a po zapnutí displej ukazuje úplne bludy. Ako keby sa text posunul doprava skúšal som už všetko možne neviete mi poradiť? Kde by sa ten displej dal zreštartovať alebo opraviť? Box ide uplne normalne.
