Stránka 1 z 1

neviem ako sa dostat do favorites

Napsal: 02 bře 2010, 20:00
od theruck
ahojte. je to mozno trapne ale uz vyse hodiny hladam sposob ako sa hore v menu prekliknem na favorites a stale sa mi nedari. poradi niekto prosim?

Re: neviem ako sa dostat do favorites

Napsal: 02 bře 2010, 20:10
od theruck
tak uz som an to prisiel. treba stlacit najprv exit (close) a potom sa da hybat v tom menu. problem je ze ten DO je taky divny ze ked som stlacil exit tak ma t vzdy vyhodilo z toho menu uplne. nastastie mam harmony a stym to ide ovela lepsie ovladat.