Stránka 1 z 1

Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 04 říj 2010, 20:07
od okol
Jak nakonfigurovat priority.list, aby mgcamd pouzival share z internetu jen na prg. ktere nejsou aktivovane na karte ve ctetce. Konkretne mam skylink se zakladni nabidkou a zbytek sdilim. Myslim si ale, ze mgcamd pouziva na vsechny prg. share, coz se mi jevi jako zbytecne zatezovani site a serveru. V tmp/ecm.info je porad uvedeno "source:net".

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 05 říj 2010, 11:07
od visper
To by mne taky zajímalo. Mám to přesně tak jako ty, psal jsem o tom už dřív a na nic jsme nepřišli. Když to po zapnutí najde CW na local kartě, tak to bere z ní, ale jak jednou hrábne na server, tak už ho nenapadne se vracet na kartu a bere všechno ze serveru. Leda vytáhnout LAN kabel.

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 05 říj 2010, 12:42
od Beam
no, pokud to pujde nekde nastavit tak v newcamd.list . V priority.listu uz mi to prijde pozde.

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 05 říj 2010, 15:31
od lahr
Píšete , že jak jednou hrabne na server , tak už na kartu nekouká. A co když pak třeba vypadne spojení se serverem, to se vratí na kartu sám, nebo napíše zakódováno a je nutný restart ? Plánuji totiž toto, v jednom přijímači nasdílená karta Skylink Standard+MULTI a vedruhém Skylink Standard + HBO a myslel jsem, že si přijímače vzajemně nasdílí karty , aby všude šlo vše, bude to takto fungovat, nebo musí být vše zaplaceno pouze na jedné kartě ?

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 05 říj 2010, 16:38
od shibal
lahr píše:Píšete , že jak jednou hrabne na server , tak už na kartu nekouká. A co když pak třeba vypadne spojení se serverem, to se vratí na kartu sám, nebo napíše zakódováno a je nutný restart ? Plánuji totiž toto, v jednom přijímači nasdílená karta Skylink Standard+MULTI a vedruhém Skylink Standard + HBO a myslel jsem, že si přijímače vzajemně nasdílí karty , aby všude šlo vše, bude to takto fungovat, nebo musí být vše zaplaceno pouze na jedné kartě ?
Neboj, když se spojení ven rozpadne, tak se to chytne místně, v Azetku mám jen neplacenou nabídku a zbytek ze serveru a spojení se mi často rozpadává a "scrambled" se mi případně při výpadku ukáže jen na těch placených kanálech. A pokud by se to někdy skutečně nechytlo samo, tak přepneš program a půjde to.

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 05 říj 2010, 17:53
od PetrT30
takže stačí v odremovat toto?:

Kód: Vybrat vše

newcamd:192.168.2.120:10000:0/0D03/mask:jmeno:heslo:cfgKey
newcamd:xxxxx.dyndns.org:32000:0/0000/0000:dummy:dummy:010203040506070809101112131
údaje berte s rezervou :geek:

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Napsal: 04 dub 2011, 17:02
od Honk76
PetrT30 píše:takže stačí v odremovat toto?:

Kód: Vybrat vše

newcamd:192.168.2.120:10000:0/0D03/mask:jmeno:heslo:cfgKey
newcamd:xxxxx.dyndns.org:32000:0/0000/0000:dummy:dummy:010203040506070809101112131
údaje berte s rezervou :geek:
Už jste prosím toto někdo vyřešil?Já mám tento problém taky.