Stránka 1 z 1

multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 21:11
od bambule
proč na multicas jedou kanaly na biss a na mgcamd ne?

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 21:17
od Fishburn
Nevím o co ti jde používej Multicas

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 21:35
od bambule
používal bych ale neumí bulsat zase jinak je ok.

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 22:03
od Fishburn
tak ted jsi trochu mimo ne ...multicas zvládá bulsat nas 100%......... :90: :90: :90: :90: :90: :90: :90: :90:

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 22:18
od bambule
ok ale jde o to ktera verze

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 22:26
od bambule
verze -Version :1.62e-c10 nejde bulsaat.

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 23:09
od vikino
bambule píše:verze -Version :1.62e-c10 nejde bulsaat.
V C11A uz IDE ok.

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 23:16
od bambule
no nahodil jsem tu verzi co jsi psal a furt nic :107:

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 23:21
od Yano
bambule píše:no nahodil jsem tu verzi co jsi psal a furt nic :107:
Mozno by pomohol update klucov? (TechSat_AZK)

Re: multicas vs. mgcamd a biss

Napsal: 21 led 2011, 23:25
od bambule
nepomohlo nenabehne ani prima na 23.5 stupni sky link .