Stránka 1 z 1
Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 07:36
od Honk76
Použil jsem rad Dempsyho jak vypnout tu interní čtečku v multicasu ale nejde to,Mám verzi multicasu a zkoušel jsem i jiné:
[module]
name = MultiCAS
daemon = emu_module
version = 1.62D-A09
A nastavené to mám takto
###### Disable or Enable option for cardreader of MultiCAS
###### Disable_CardReader = 1 -> Disable-Internel CardReader / Disable_CardReader = 0 -> Enable-Internel CardRe
Disable_CardReader = 1 -> Disable-Internel CardReader
A naběhne to a jak kdy třeba po 20 vteřinách naskočí na obrazovce card inicialize nebo co to píše a karta cryptoworks načtena mám tam kartu cslink 0d0f nemusí být prosím ještě někde něco?
Děkuji za nějaké rady
Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 12:07
od Beam
nemusi, takhle to funguje..
soubor cardreader.cfg a v nem
Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 18:57
od Fishburn
Atributi 755
Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 19:09
od Honk76
Fishburn píše:Atributi 755
Vše mám a když to tak nechám tak během 5 min naskočí na obrazovce card inicialize cryptoworks a karta je tam a začne se to sekat a to už sem vymazal newcamd a mgcamd a už tam mám jen multicas
Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 20:19
od dempsey
Užívateľovi sa dá pomôcť len vtedy ak neni úplné drevo. Ty evidentne drevo si pretože každý kto túto funkciu potrebuje ju dokáže v MultiCASe nastaviť.
Priznaj si že nevieš čo robíš a zober prijímač niekomu kto vie čo robí. Debatovať tu tak dlho o jasnej záležitosti nemá význam - Ty ako keby si sa pokúšal robiť niečo čo Ti absolútne neni jasné a to napriek návodom ktorých tu je mraky v terajších odpovediach a aj v histórii fóra.
Svojimi neúspechmi tu môžeš tak najskôr niekoho nahnevať ....
Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka
Napsal: 30 bře 2011, 20:43
od Honk76
dempsey píše:Užívateľovi sa dá pomôcť len vtedy ak neni úplné drevo. Ty evidentne drevo si pretože každý kto túto funkciu potrebuje ju dokáže v MultiCASe nastaviť.
Priznaj si že nevieš čo robíš a zober prijímač niekomu kto vie čo robí. Debatovať tu tak dlho o jasnej záležitosti nemá význam - Ty ako keby si sa pokúšal robiť niečo čo Ti absolútne neni jasné a to napriek návodom ktorých tu je mraky v terajších odpovediach a aj v histórii fóra.
Svojimi neúspechmi tu môžeš tak najskôr niekoho nahnevať ....
No tak jsem umazal i to examle jak jsi radil prošel i starší fóra a zkoušel tam dát tu 1 samotnou a s tím zbytkem restartovat pluing a pak celý sat a vše možné a vždy se rozjede našel jsem zde i fórum kde s tím již někdo měl problém ale už to nebudu řešit vyřešil jsem to jiným způsobem.