Stránka 1 z 1

Nejde CT1

Napsal: 24 srp 2011, 19:28
od puma1234
Zdravím zkušenější. Po instalaci tohoto fw mi nejde CT1, CT2. Ostatní programy jdou. V seznamu naladěných programů je vidíma, ale hlásí zakodováno. Kvalita i síla signálu je dobrá. Zkoušel jsem i ručně naladit přesným zadáním frekvencí atd dle info na Skylinku a webu CT ale výsledek pořád stejný.
Můžete prosím někdo poradit, co dělám špatně?