Stránka 1 z 1

FreeSAT medium karta (UPC)

Napsal: 24 zář 2011, 07:23
od AMPER1
Zdravím, testoval již někdo v AZBOX Premium HD v ific. fw kartu freeSAT medium. Jedná se mi o čtečku (multicas, nebo mgcamd) popřípadě
pomocí nějakého CAM modulu (mám T-REX 4.6, Diablo 2.3, ICE CRYPT, PREMIUM X) Hodlám kartu zakoupit a nevím zda bude v přístroji fungovat.
Díky všem za radu.

Re: FreeSAT medium karta (UPC)

Napsal: 24 zář 2011, 12:38
od Beam
imho je freesat karta normalne CW karta takze by nemel byt zadny problem.

Re: FreeSAT medium karta (UPC)

Napsal: 26 zář 2011, 22:25
od korot23
Pokud vim, je to ICE karta; mozu to rozchodit v ofi. FW v interni ctecce ? Co k tomu potrebuji ? Momentalne vyuzivam MultiCAS. Dekuji za kazdou radu.

Re: FreeSAT medium karta (UPC)

Napsal: 28 zář 2011, 09:06
od korot23
korot23 píše:Pokud vim, je to ICE karta; mozu to rozchodit v ofi. FW v interni ctecce ? Co k tomu potrebuji ? Momentalne vyuzivam MultiCAS. Dekuji za kazdou radu.
Nikto nic ?

Re: FreeSAT medium karta (UPC)

Napsal: 28 zář 2011, 17:03
od AMPER1
korot23 píše:
korot23 píše:Pokud vim, je to ICE karta; mozu to rozchodit v ofi. FW v interni ctecce ? Co k tomu potrebuji ? Momentalne vyuzivam MultiCAS. Dekuji za kazdou radu.
Jedná se o klasickou CW kartu. V neděli 25.9.2011 jsem objednal po netu. V pondělí telefonický kontakt z Free Sat centra - potvrzení objednávky. V úterý kontakt kurýra - smluvena dodávka na dnes. Dnes ve středu (Svátek!!!) karta doma včetně aktivace.Kartu přivezl kurýr Free Sat. Aktivovali jsem ve čtečce AZBOX Premium HD na poslední Multicas. Poslední originál FW 5309. Naběhlo cca za 10 min. po telefonické aktivaci kurýra, nastaveno na ČT1. Vše maká ok, spokojenost. 200kč. uhrazeno přímo kurýrovi. Smlouvu na kartu lze vypovědět nejdříve po 3 měsících. 1 měsíc nyní grátis. Výpovědní lhůta 30dní - písemně, formulář na netu. Službu mohu jen doporučit.