Stránka 1 z 1

Po přehrátí firmware AZBOX PREMIUM nefunguje

Napsal: 25 zář 2011, 20:54
od Koudy1968
Při pokusu o přehrátí firmware z 0.9.5306 na 0.9.5020 proběhlo vše v pořádku ale po restartu jen svítilo LOADING a na televizi jen třikrát rychle probliknul nápis AZBOX.
Zkusil jsem tedy na flešku nahrát zpět 0.9.5306 a dal jsem ji vzadu do USB ale nic se nestalo...
Když zapnu přístroj,napíše se postupně BOOTING-CHECKING-USB S..-MOUNT USB-LOADING a pak je tma,jen zase třikrát krátce problikne nápis AZBOX na televizi a pak se nic neděje.
Může mi prosím někdo poradit jak z toho?

Re: Po přehrátí firmware AZBOX PREMIUM nefunguje

Napsal: 26 zář 2011, 09:36
od visper
Flashku to rozpozná, takže bych to viděl na špatný název souboru. Jaký má název a příponu?

Re: Po přehrátí firmware AZBOX PREMIUM nefunguje

Napsal: 26 zář 2011, 17:35
od Koudy1968
Takže chybička se vloudila v názvu.Omylem jsem v názvu souboru nechal tečku,tak proto si s tím nemohl poradit...