Stránka 1 z 1

HW akceleracia?

Napsal: 27 zář 2011, 07:26
od JohnCenaWWE
ahoj na co to je?a vsade citam ze radsej to nezapinat ze moze odist stb,tak na co to tam potom je,ci nejaky klam servisakov aby mali stale pracu? :115:

Re: HW akceleracia?

Napsal: 27 zář 2011, 09:49
od supersat
Pravděpodobně to asi mělo mít za účel zlepšit výkon apod . ale opak je pravdou
NEZAPÍNAT !!!

Re: HW akceleracia?

Napsal: 27 zář 2011, 10:00
od vikino
...skusenosti s HW akceleraciou boli rozdielne a menili sa od jedneho kusa k druhemu... tzn, ze niekto s nou problem nemal a niekto ano. Osobne som mal viac ks azhd a jeden sa mi napr. po zapnuti HW akceleracie velmi zahrieval, tak som to zavcasu vypol a viac nepouzival...na inom kuse sa mi to seklo, ale nastastie to slo znova zapnut a HW akc. vypnut... dalsi kus s tym nemal vobec ziadny broblem....su uzivatelia, ktori po zapnuti HW akc. posielali box do servisu.

Re: HW akceleracia?

Napsal: 27 zář 2011, 10:18
od JohnCenaWWE
mno a na tych stb ktore HW vedia a stb neodide,o kolko sa zlepsi vykon?ale ako vravite radsej sa do toho nevrtat a nechat to vypnute,

este otazocka hosi ked si namontujem modul FC05!!!pomoze mi to v niecom?dikes :118:

Re: HW akceleracia?

Napsal: 27 zář 2011, 10:24
od vikino
modul FC05 by mal byt podla mna montovany do boxu od vyroby, je vyborny ... znizis nim hlucnost ventilatora a samotny fan sa toci len kolko treba podla teploty boxu.