Stránka 1 z 1
mgcamd+newcs nejde
Napsal: 08 říj 2011, 09:42
od pigiother
Ahojte. Vcera pocas sledovania sa mi zastavil obraz a odvtedy "kodovane". Aktivovane som mal mgcamd+newcs. Zaujimave, ze cez multicas ide vsetko. Neviete, co sa mohlo stat? Karta ODO3. Mam to preinstalovat?
Re: mgcamd+newcs nejde
Napsal: 08 říj 2011, 10:31
od frcko73
stiahni zalohu na 0d03 odtialto z fora a skus to vymenit.
Re: mgcamd+newcs nejde
Napsal: 08 říj 2011, 12:19
od pigiother
Dik Frcko, pomohol reinstal, aj ked sranda, ze z tej istej Dempseyho zalohy), ktoru som mal v PC.