Prosím rozjedu holou Irdeto kartu na Boxe...
Napsal: 14 říj 2011, 16:03
Čusik chlapi,potřebuji poradit jestli holou Irdeto kartu(ne ICE) rozjedu na normálním SW + standartní Pluginy.Nebo k tomu potřebuji naládovat do Boxu něco jiného.Nepůjde to s Enigmou třebas,nějak jsem se v tom teď nepohyboval,takže mám v tom trocha zmateček.Díky za reakce mějte se,páček...