Stránka 1 z 1

novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 13:04
od cembrli
chlapi,viete poradit ako zmeniť vzhlad(,ikony.... na az box hd elite,aky soft,a ako nainstalovať.Ďiky

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 13:14
od Fishburn
Tvá otázka je velmi všeobecná ...upřesni co potřebuješ...

vše najdeš na foru......

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 13:28
od cembrli

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 13:48
od cembrli

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 13:58
od dempsey
Odovzdané používateľom azboxrj dňa 22.01.2010 :104: a vôbec to neni k Azboxom HD tak neviem prečo si sa rozhodol svoj príspevok napísať práve sem

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 14:33
od schmegea
@cembrli
tento vzhled dosáhneš jednoduše koupíš si azbox SD (710,720 atd..) a hned budeš mít přesně takovéto menu

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 14:40
od Fishburn
V tohle případě ti nejde pomoci.. odpovedi hledej v předchozím příspěvku

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 14:56
od visper
Nainstaluj si Enigmu a budeš mít tolik vzhledů, že je ani všechny nestačíš vyzkoušet.

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 17:28
od JohnCenaWWE
to 1.video je FW pre americu,ma NTSC aj ine menu na SD 720ky atd...

Re: novy vzhlad az box

Napsal: 12 úno 2012, 19:15
od cembrli
aj tak ďakujem za námahu