Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

V tom možná bude ten háček. Setkalo se několik faktorů najednou, takže už se to nedá tolik porovnat. Ty máš interní HDD, já přes USB nebo přes LAN v PC HDD. Navíc máš swap, já ne. Tvůj hardisk jde na přímo, můj je limitovaný rychlostí LAN nebo USB. Takže je možné, že je s verzí firmware i různě omezena rychlost USB a LAN. Nebo je jinak nastavena vyrovnávací paměť. Musel by říct názor někdo s Elite. Přesto díky za reakci.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Jen by mě ještě zajímalo, kdo zpozoroval nějaké změny se swap a dyštak jaké. Chtěl bych si ho taky nastavit.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od VTronik »

BextrH píše:V tom možná bude ten háček. Setkalo se několik faktorů najednou, takže už se to nedá tolik porovnat. Ty máš interní HDD, já přes USB nebo přes LAN v PC HDD. Navíc máš swap, já ne. Tvůj hardisk jde na přímo, můj je limitovaný rychlostí LAN nebo USB. Takže je možné, že je s verzí firmware i různě omezena rychlost USB a LAN. Nebo je jinak nastavena vyrovnávací paměť. Musel by říct názor někdo s Elite. Přesto díky za reakci.
Jj souhlas. Proto jsem to napsal. Plyne z toho co píšeš, že omezení je dáno přenosovými rychlostmi na další zařízení. Ne tedy samotnými drivery pro přehrávání a dekodování. Interní HDD je v tomto směru velká výhoda.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

No nebude to jen o těch přenosovích rychlostech, protože v některých verzích firmware jde něco plynule a v jiných vůbec, nebo trhavě. Nejhorší na tom je že čím novější fw. tím je rychlejší chod všeho, ale zároveň nefunkčnost některých funkcí nebo jiné omezení. Líbí se mi nové ikony v posledním fw. ale k čemu, když nejde pustit DVD. TS


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od Beam »

BextrH: ty voe, ty ses jak malej.. to snad neni mozny. V 0.9.3877 jde "vsechno", ostatni verze jsou nightbuild/snapshot fakt neni duvod resit jestli tam neco funguje nebo ne, vis pi*u na cem ted delaj, jestli treba zrovna neprepisujou cast ktera obsluhuje prehravani DVD/VIDEO_TS a proto je nefunkcni. JE TO SNAPSHOT OMFG!

Kód: Vybrat vše

These snapshots are generated automatically and are untested. Means the compiler found the source good enough to compile.
Dont forget that these snapshots are provided as a courtesy only and might NOT WORK. 
..po precteni skoro 2 stranek postu o tom ze ti nejde DVD sem si fakt musel ulevit..


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od libco »

BextrH píše:Jen by mě ještě zajímalo, kdo zpozoroval nějaké změny se swap a dyštak jaké. Chtěl bych si ho taky nastavit.
Skontroluj si koľko máš voľnej pamäte pri maximálnom zaťažení boxu:
MMP[~]$ free
total used free shared buffers
Mem: 101500 97728 3772 0 2424
Swap: 0 0 0
Total: 101500 97728 3772
MMP[~]$
(príkaz, voľná pamäť)

Ak by voľná pamäť dosiahla nulu, box vytuhne. Swapom ju môžeš pernamentne zväčšiť.


ICQ 563 123 279
book123654
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 17 lis 2009, 20:09

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od book123654 »

Beam píše:BextrH: ty voe, ty ses jak malej.. to snad neni mozny. V 0.9.3877 jde "vsechno", ostatni verze jsou nightbuild/snapshot fakt neni duvod resit jestli tam neco funguje nebo ne, vis pi*u na cem ted delaj, jestli treba zrovna neprepisujou cast ktera obsluhuje prehravani DVD/VIDEO_TS a proto je nefunkcni. JE TO SNAPSHOT OMFG!

Kód: Vybrat vše

These snapshots are generated automatically and are untested. Means the compiler found the source good enough to compile.
Dont forget that these snapshots are provided as a courtesy only and might NOT WORK. 
..po precteni skoro 2 stranek postu o tom ze ti nejde DVD sem si fakt musel ulevit..
Na 0.9.3877 jde "vsechno", ale opravdu nutno brat v uvozovkach, napr. u prehravani DVD nekorektni cteni ifo souboru a nasledne nemoznost prepnout zvukovou stopu u VOB souboru vpodstate zpusobuje nepouzitelnost prehravani DVD/VIDEO_TS


Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od paleaaro »

Pri rucnom nahravani by bolo dobre aby sa nahravanie nevypinalo podla EPG pripadne nejakeho defaulneho casu ale aby nahravalo dovtedy pokial to ja nestopnem.


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Po včerejším trapasu 3877 kdy byl u mě kamarád na návštěvě a říkal jsem pustím film z PC na AZ. Myslel jsem že tato verze tuto chybu nedělá a znova. Pustím DVD TS šlo to 20 vteřin pak se to začlo hryzat jak v novích neof. verzích. Pustil jsem jinej film nešla čeština, tak jsem pustil k tomu zvuk z PC. Začali mě tam lítat titulky, dal jsem je vypnout, titulky stejně nezmizeli. Po této skušenosti DVD TS stejně nepoužitelné v reálném životě. Takže se vracím k testování neoficial. Byl to jediný důvod proč jsem je na čas pověsil na hřebík. Všem hodně zdaru.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od dempsey »

DVD.TS má na az fungovať? Alebo majú fungovať všetky na svete používané formáty vo všetkých na svete používaných kontaineroch?
Zrejme by si si mal ujasniť to, že nie je .ts ako .ts.
Tak ako .avi nie je rovnaké na celom svete.

PS: Machrovať by si mal až vtedy, keď budeš mať jasno. V opačnom prípade strapňuješ seba - nie prístroj :)


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Dempsey z čeho usuzuješ že machruju. Zde se píšou připomínky k tomu co komu jde a co ne. Možná by bívalo stačilo napsat... není TS jako TS, odepsal bych asi máš pravdu


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od dempsey »

BextrH píše:Po včerejším trapasu 3877 kdy byl u mě kamarád na návštěvě a říkal jsem pustím film z PC na AZ...
Ak by si nechcel machrovať - pochváliť sa pred kamarátom - nenazval by si túto skutočnosť trapasom.
Ak sa mýlim - tak prepáč...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Máš částečně pravdu, po tom co jsme se všichni i s tou mojí posadili, něco si nalili, tak asi po asi 20 vteřinách bylo po koukání, když se to začlo hryzat. Tento problém znám, ale myslel jsem že je od oficiálního víše. Chtěl jsem mu poradit, aby si ho koupil taky. No myslim že tím AVI na DVD potom zapoměl. Tak od DVD slouží DVD přehrávač. Tak na závěr po dopití poslední lahve bylo jedno jestli machruju. Hezké svátky všem. :38:


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od shibal »

Prosím tě BextrH, ty tvoje Y a I ve slovech to je děs a hrůza, trochu se nad tím zamysli, než to napíšeš,to se fakt někdy nedá číst.
Nechci se chlubit, ale moje děti chodí do 3.třídy a píšou je už líp.
Díky.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od visper »

shibal píše:Prosím tě BextrH, ty tvoje Y a I ve slovech to je děs a hrůza, trochu se nad tím zamysli, než to napíšeš,to se fakt někdy nedá číst.
Nechci se chlubit, ale moje děti chodí do 3.třídy a píšou je už líp.
Díky.
Tady je to ještě zlatý, na jiných nejmenovaných serverech je to mnohem horší. Ono je to hrozně nakažlivé, já jsem vždy hodně četl a nikdy jsem neměl problém s pravopisem, ale poslední dobou jsem se na internetu tak pokazil, že kolikrát musím přemýšlet jak se co píše. :roll:


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“